Школа №81: шкільна арт-реформа

Оформлення та утеплення школи №81 — частина дивовижного проекту шкільної арт-реформи. Прикрасити яскравими малюнками всі дитячі садки, школи Одеси, лікарні, поліклініки та навіть пологові будинки — з такою ідеєю виступив автор проекту Олексій Шкурат в рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин». Для початку, першою метою проекту є проведення відновлювальних робіт і художнє оформлення фасаду будівлі школи №81 (Фонтанська дорога, 26).

Ремонт доріг і створення майданчиків на околицях міста

10 липня в прес-центрі Одесит були презентовані відразу 3 проекти для вже напевно відомої кожному жителю онлайн-платформи «Соціально активний громадянин». Ремонт дороги по вулиці Обнорського, капітальний ремонт ділянки дороги по вулиці Кустанайській та будівництво дитячих майданчиків у Малиновському районі. Автор проекту Валерій Осипов перейнявся околицями міста і тими районами, які багато хто навіть не згадує. Нагадуємо, що допомогти будь-якому проекту набрати голоси можна зареєструвавшись на сайті citizen.od.ua Паспортні дані при реєстрації потрібні тільки для підтвердження того, чи дійсно ви є жителем міста Одеса.

В Одесі святкували День рибалки

Кожну другу неділю липня в багатьох країнах СНД і в Україні привітання на День рибалки отримують любителі цього заняття: рибалки-любителі, рибалки-спортсмени і всі, хто хоч якось причетні до цієї галузі, але в першу чергу це свято професіоналів з рибальських та китобійних флотилій. 9 липня своє професійне свято відзначили ветерани Одеської китобійної флотилії.

Незаконне будівництво на Каманіна 16А

Місцеві жителі і активісти зібралися перед входом на будівельний майданчик на вул. Каманіна, 16а проти забудови «Кадорр груп», яка належить Аднану Кивану. Як стверджують учасники мітингу, будівництво висотки є незаконним і повністю порушує всі стандарти. Який результат протесту — далі в сюжеті.

 

Комментарии закрыты