Порошенко: Революція Гідності — «дзвінок» для демократичного світу

Президент України Петро Порошенко виступив на 14-ій Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської стратегії (YES). Під час свого виступу український лідер зазначив, що не можна змінити ті трагедії, які вже відбулись, і сьогодні перед світом лежить нова політична реальність. І що велику роль в ній зіграла саме українська Революція Гідності. «Майбутній світовий порядок залежить тільки від нас. Від того, наскільки принциповою, послідовною і безкомпромісною буде наша відповідь тим, хто хоче відкинути світ знову у середньовіччя. Я переконаний, що саме українська Революція Гідності стала «дзвінком будильника» для демократичного світу», — зазначив український лідер. Також Порошенко наголосив, що сьогодні країни повинні зберігати єдність та солідарність, адже саме вони є шляхом до перемоги демократії у світі.

У мерії відбулося засідання соціально-економічної ради

Підведення підсумків виконання заходів Територіальної Угоди за перше півріччя поточного року. Це питання стало ключовим у роботі тристоронньої соціально-економічної ради, яка створена при виконкомі Одеської міськради.

KadorrGroupпродовжує знищення зелених легень Одеси

Будівельна компанія KadorrGroupпродовжує знищення зелених легень Одеси. Як відомо, міські структури в серпні цього року провели перевірку зелених насаджень на території одного з будівництв компанії «Кадорр» за адресоювул. Болгарська, 87 і виявили низку порушень. Слід зазначити, що ініціаторами такої перевірки стали самі місцеві жителі, які виступили проти варварського знищення дерев. Проте, у четвер, 14 вересня, будівельна компаніяна зазначеній території остаточно спилила 5 дерев. Таким чином, дерева, через початкове неправильне підрізування, були просто знищені.

Яким буде фінал «Оксамитового сезону»-2017

Яскрава масштабна подія початку осені в Одесі – 3-й фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері»- наближується до фіналу. Але фіналу феєричного! Завершить фестиваль 17 вересня святкове дійство під відкритим небом — гала-концерт артистів опери «Присвячення театру».

Школа Хабад готується до свята Рош а-Шана

Єврейська початкова школа Хабад готується до святкування єврейського нового року — Рош а-Шана. 15 вересня студенти єврейського університету провели для хлопчиків і дівчат уроки, присвячені майбутньому святу, яке почнеться в середу наступного тижня і буде тривати 2 дні. На уроках, присвячених Рош а-Шана діти вивчили як називаються атрибути свята на івриті та англійській мові, намалювали натюрморт з символами свята — гранатом, зернятка якого позначають 613 заповідей Тори і яблуком, яке опускають в мед, щоб рік був солодким. Влаштували в школі також справжнє інсценування новорічної вечері — вибрали батька сімейства, його дружину і дочку, накрили святковий стіл і запросили гостей.

Глава Тори Ницавім Вайєлех

Тижнева глава Тори Ницавім Вайєлех. Ця тижнева глава завжди читається напередодні свята Рош а-Шана.

Комментарии закрыты