Курортний сезон-2018: підготовка пляжів Одеси

Підготовка пляжів Одеси до курортного сезону майже добігла кінця. Про це стало відомо в ході апаратної наради, яка пройшла 23 квітня в Одеській міській раді. В рамках підготовки до курортного сезону було проведено ремонт та фарбування 324 лавок, 95 урн та 95 кабінок для переодягнення. Встановлено нові урни, лавки та ліхтарі. Проведено ремонт 9 громадських туалетів та установлено 5 питних фонтанчиків. Відремонтовано 16 спортивних площадок та 6 дитячий ігрових майданчиків на пляжах Ланжерон, Отрада, Дельфін, Аркадія, гідропарк Лузанівка, а також 11, 13, 15 станціях великого фонтану. Також згідно з міською програмою «Рівність» на 11 станції великого Фонтану проводиться монтаж конструкції пандусу.

«Місто скульптур»: реалізація проекту-переможця

«Місто скульптур» — творчий проект, який у 2017 став переможцем проекту «Соціально активний громадянин». Про хід її реалізації говорли на апаратній нараді в мерії. Аби прикрасити місто молоді скульптори подавали свої роботи, переможцями серед яких стали 14 митців. На сьогодні різні куточки Одеси вже прикрашають такі роботи як: «Мрійник» Серафима Чаркіна, «Прогулянка» Владислава Булгакова, «Кіт-ліхтар» Клима Степанова, «Машинки» і «Кеди» Анастасії Кіріліної», «Кіт і портфель Жванецького», «Кішка Базаріна» та «Кішка на стіні» Тетяни Штикало, «Одеська Бабуся» Наталії Дверницької, «Балерина» Андрія Реви», «Коти-сфінкси» Віктора Тіблевіча», інсталяція «Тюлечка» Аркадія Маршака, скульптура «Забута іграшка» Олега Наваєва. Також заплановано встановлення ряду скульптур у 2018 році. Директор департаменту туризму та культури Тетяна Маркова повідомила і про плани святкування Дня Європи в Одесі.

«Мова ворожнечі»: фейк ньюс і пропаганда в новинах

«Світ, як ніколи раніше потребує правдивих медіа», — так сказав Рікардо Гутьеррес, генсек Європейської федерації журналістів на зустрічі з одеськими колегами 21 квітня. Темою зустрічі стало таке явище, як мова ворожнечі або hate speech.

Один пояс-один шлях: прийом в консульстві КНР в Одесі

20 квітня Генеральне консульство КНР в Одесі провело прийом для адміністрації морських портів України, де зустрілись чиновники та інвестори. Чому був присвячений урочистий захід, далі в сюжеті.

Презентація книги: «Плацебо» Ірини Фінгерової

В Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського відбулась презентація роману молодої одеської письменниці Ірини Фінгерової  «Плацебо», яка відома на всеукраїнському просторі як автор надзвичайного проекту — театру вух.

Комментарии закрыты