Свято 9 травня відзначила єврейська громада Одеси

Свято 9 Травня урочисто відзначила одеська єврейська громада ХАБАД ШОмрей ШАбос. Юні члени громади разом з вихователями в цей день прийшли до Пам’ятника Невідомому Матросу, де за іудейським звичаєм запалили свічки в пам’ять про загиблих. Пізніше в синагозі відбулося свято для ветеранів Другої світової війни. У цей день разом з громадою ХАБАД була і наша знімальна група.

8 кримінальних проваджень відкрито під час 8-9 травня в Україні

Втім, травневі свята не пройшли без провокацій. У зв’язку із подіями 8-9 травня у п’яти регіонах України відкрито 8 кримінальних проваджень.  Про це повідомив заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич, передає сайт Нацполіції. Він зазначив, що за різноманітні правопорушення до відділків поліції були запрошені 89 осіб. Крім того, поліцейськими у п’яти регіонах держави відкрито 8 кримінальних проваджень. В цілому заходи в державі проходили спокійно, наполовину менш активно, ніж у попередні роки. Про це свідчить незначна кількість учасників акцій у більшості регіонів, набагато менше конфліктних ситуацій, і, в результаті, затриманих громадян, мінімальна кількість травмованих, – констатував Олександр Фацевич. Найбільш гучна масова бійка трапилася 9 травня в місті Дніпро, було травмовано 14 осіб, а за підозрою в причетності до сутичок затримано 15 осіб. За даними ЗМІ, штовханину з АТОвцями почали невідомі хлопці спортивної статури, які перед цим охороняли агітаційні палатки «Опозиційного блоку» та мали помаранчеві позначки на грудях, а поліція через це відтіснила ветеранів. Керівництво місцевої поліції наразі звільнено.

Нацбанк очолить заступник Гонтаревої Яків Смолій

Від завтра 11 травня, офіційно змінюється керівництво Нацбанку України. Пост Валерії Гонтаревої займе її замісник Яків Смолій. Гонтарева, як зазначалося, пішла у відпустку з 10 травня.  Вона перебуватиме на «вимушеному відпочинку», поки парламент не прийме рішення про її відставку. Смолій керіватиме установою до того часу, поки не буде призначено нового очільника НБУ. Нагадаємо, що Валерія Гонтарєва заявила про свою відставку 6 квітня 2017 року.

ДП «Документ»: одесити знову можуть отримати закордонні паспорти

Три центри з прийому документів та видачі закордонних паспортів відновили роботу в повному обсязі. До переліку працюючих центрів з надання адміністративних послуг додалося два в Одесі — на площі Віри Холодної, 3 і проспекті Шевченка, 4-A, a також відновив роботу один центр в Дніпрі. Нагадаємо, перебої в роботі центрів надання адміністративних послуг почалися 6 квітня. Після слідчих дій, здійснюваних СБУ, робота сайту ДП «Документ» також стала нестабільною.

Альтернативні джерела гарячого водопостачання

Останнім часом у всьому світі простежується стійка тенденція до підвищення вартості гарячого водопостачання як багатоквартирних, так і приватних житлових будинків. На цьому тлі найбільш перспективним напрямком є ​​пошук і впровадження альтернативних джерел, що дозволяють не тільки знизити частку використання природного газу для вироблення теплової енергії, а й забезпечити надійне, ефективне і досить економічне функціонування даної системи. В прес-центрі Одесит представники ОСББ та управління газової експлуатації міста розповіли про використання газового обладнання та підігрів води за допомогою газових колонок як альтернативу гарячому водопостачанню в житлових будинках. Так, для відключення від централізованого гарячого водопостачання необхідно виконати відповідне рішення Кабміну, звернутися до спеціальної діючої комісії, які діють при кожній районній адміністрації міста та до підприємства «ОдесаГаз» за отриманням технічних умов.

 

Комментарии закрыты