Автомобільний рух між 2-ю та 4-ю станціями Великого Фонтану реорганізують

Днями  інформаційна служба нашого каналу привернула увагу міської влади до дорожнього конфлікту на вулиці Сегедській. Нагадаємо, у дворі кілька хлопчиків поставили шлагбаум і оголосили «дорожній збір». Водії машин, щоб отримати перепустку, повинні були заплатити. Зрештою, сам конфлікт з дітьми і незвичайним блокпостом  виявився не просто пустощами, а навпаки, пролив світло на цілу низку проблем місцевих жителів, пов’язаних не тільки з перекриттям вулиці. Тим не менше… така ситуація не залишилася без уваги. Як повідомили в одеській мерії, автомобільний рух на ділянці Фонтанської дороги від 2 до 4 станції (уздовж колишнього артучилища) тимчасово реорганізують.

В Одеській опері відбулось велике шоу квіноманів

23 липня в Одеському театрі опери та балету відбувся масштабний концерт-посвячення Queen Forever. На сцені звучала музика групи Queen у виконанні відомого симфонічного шоу-оркестру Hardy, а пісні легендарного Фреді Меркьюрі цього вечора виконували талановитий переможець «Х-фактору» соліст Віктор Романченко та хоровий колектив «Novellus» Одеської національної академії харчових технологій. На великому шоу квіноманів в Одеській опері побувала й наша знімальна група.

Прем’єр ініціює службове розслідування щодо Пенсійного фонду

Прем’єр Володимир Гройсман ініціює службове розслідування щодо дій керівництва Пенсійного фонду України та керівників підрозділів Фонду на місцях. Про це глава уряду заявив на нараді з керівниками ПФУ через затримки виплат у липні. За словами Гройсмана, центральний бюджет жодних заборгованостей перед Пенсійним фондом не має. А відтак затримки по деяких регіонах – це персональна відповідальність керівництва Фонду.

Необхідно забезпечити стабільну роботу систем теплопостачання і водопостачання, — міністр ЖКГ

Наразі в Україні є відставання від графіка підготовки регіонів до опалювального сезону. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на селекторній нараді. Він наголосив, що до кінця липня таке відставання повинно бути скорочено. Також на селекторній нараді обговорили ситуацію з наявністю хлору на водопостачальних підприємствах у регіонах. Через нестачу цього реагенту про можливу зупинку заявили водопостачання Кропивницького, Харкова, Миколаєва та деяких інших міст. На думку Геннадія Зубка, така ситуація виникла, тому що органи місцевого самоврядування не достатньо займаються відповідними комунальними підприємствами, за які відповідають.

Комментарии закрыты