Вітаю. Традиційно о цій годині в ефірі флеш-новини.

Біля будівлі СБУ в Одесі пасажир обстріляв маршрутку

Незадоволений пасажир обстріляв маршрутку. Подія сталася на розі Катеринінської та Еврейської біля будівлі СБУ. Стрілка затримав батальйон поліції особливого призначення. За даними ЗМІ за зброю чоловік взявся після того, як маршрутка не зупинилась на його вимогу. Відомо, що  стріляв із травматичного пістолета резиновими кулями. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

В Україні хочуть підвищити штрафи ​​за керування авто у нетверезому стані до 100 тис. грн

Штрафи для українських водіїв можуть вирости до 100 тисяч гривень. Для п’яних водіїв, які не просто сіли за кермо, а ще й травмували когось, таке покарання можуть передбачити в Кримінальному кодексі. Ініціатором змін законодавства є народний депутат Антон Яценко. В якості альтернативи штрафам від 68 000  до 102 000 грн в законопроекті передбачені виправні роботи на строк до двох років, арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий же період часу. У кожному конкретному випадку міру відповідальності повинен обирати суд.

Законопроект про таксі

Зменшення ліцензії на таксі до 150 гривень прописане у новому законопроекті про таксі. Проголосований він має бути в парламенті в рамках Дня інфраструктури. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє пресс-служба відомства. Серед ключових моментів документу — спрощення доступу на ринок шляхом децентралізації отримання ліцензії. Передача на місця такого права має зменшити її вартість в 10 разів – до 150 гривень, і це зробить її доступною. Крім того, планується впровадження цілого ряду преференцій та вимог для перевізників: доступ до ринку легальних перевізників, створення певних преференцій для таксі, наприклад, щодо користування смугами громадського транспорту або місцями стоянок таксі. Основна ідеологія законопроекту – легалізувати перевізників, зазначають у Мінінфраструктурі.

У ЖК «Острова» розіграли путівки до Туреччини

8 жовтня, житловий комплекс «Острова» продовжив добру і приємну акцію — «Купи і лети». А саме — придбавши квартиру в ЖК «Острова» — інвестор отримує унікальну можливість виграти путівку на двох, цього разу — в Туреччину. Кому посміхнулася Фортуна — дізнаємося прямо зараз

В Одесі відбувся благодійний показ мод

З 6 по 9 жовтня в Одесі проходили 14-і за рахунком «Дні моди». Чотири дні на трьох різних локаціях свої колекції показували відомі дизайнери та початківці, а одесити з цікавістю спостерігали за модним шоу. Взяв участь в модному заході і Клуб успішних Жінок «ЖІНКИ УКРАЇНИ» з благодійним проектом «Жінки дітям». Детальніше — далі.

Наразі це всі новини. До зустрічі.

Комментарии закрыты