«Росспівробітництво»: в СБУ вимагають закрити установу

Служба безпеки України не один раз просила Раду національної безпеки і оборони України внести організацію «Росспівробітництво» в список небажаних організацій. Про це 23 лютого на брифінгу в Києві повідомив заступник голови СБУ Віктор Кононенко. Він зазначив, що особисто з цього приводу розмовляв з секретарем РНБО Олександром Турчиновим. «Ми домовилися про створення спільної робочої групи з цього приводу», — сказав Кононенко. Нагадаємо, що 18 лютого група активістів добровольчого руху «ОУН» і ряду інших організацій закидали камінням і яйцями будівлю Росспівробітництва, а також розбили скло в відділенні «Сбербанку». У поліції повідомили, що через пошкодження будівель в центрі Києва проводиться дослідча перевірка. Заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв заявив що вважає неприйнятними погроми офісу Росспівробітництва на Подолі в Києві 18 лютого.

Кожен десятий: кількість «мертвих душ» оцінив Нафтогаз

В Україні на даний момент близько 10% фізичних осіб, яким відпускається газ на пільгових умовах, насправді не існує. Про це заявив глава Нафтогаз України Андрій Коболєв, передає агентство Інтерфакс-Україна. «За нашими оцінками, в масштабах країни обсяг «мертвих душ» становить близько 10%», — сказав він. Крім того, Коболєв звинуватив облгази в тому, що за рахунок використання так званих «мертвих душ» вони отримують газ за пільговими цінами і потім перепродують його промисловості за ринковими цінами.

Держдеп: «Росія повинна погодитись на миротворців»

Після загибелі військового медика Сабіни Галицької, в Держдепартаменті США закликали Росію погодитися на миротворчу місію ООН на Донбасі. Про це повідомляє «Радіо Свобода». «Ми отримали звістку про те, що 23-річний український медик була вбита, коли намагалася надати допомогу мирним жителям поблизу лінії зіткнення. Інцидент нагадує нам про продовження конфлікту в східній частині України, а також про те, що мирні жителі і ті, хто надає їм допомогу, знаходяться в небезпеці кожен день «, — заявила прес-секретар Держдепартаменту Хезер Науерт. За її словами, Росії під силу зупинити конфлікт і вплинути на сили, які вона підтримує на Донбасі. «Росія неодноразово демонструвала, що може зупинити насильство, якщо захоче цього. США знову закликають Росію наказати своїм підручним силам реалізувати повне припинення вогню, вивести свої сили і важке озброєння зі Східної України і погодитися на миротворчу місію ООН», — зазначила Науерт.

Миротворці на Донбасі:
як одесити бачать врегулювання конфлікту

Введення миротворців ООН на Донбас. Безліч сценаріїв і в кожному — свої умови і свої учасники. А як звичайні одесити ставляться до «блакитних касок» на окупованій території — ми дізнавались сьогодні.

Весна для шлунку: профілактика сезонних загострень

Тридцять років тому до 85% пацієнтів, що мають кислотозалежні захворювання, навесні та восени зверталися за допомогою до гастроентеролога. Сезонні загострення виразки чи гастриту були поширеним явищем. Сьогодні існують надійні медичні препарати, здатні в будь-який час року підтримати пацієнтів, що мають кислотозалежні захворювання. Безумовно, сезонність присутня й зараз, але вона не так яскраво виражена. Про раціональне харчування, відмову Всесвітньої організації охорони здоров’я від дієт та профілактику захворювань шлунку у дітей мова йшла 23 лютого в прес-центрі «Одесит».

Комментарии закрыты