Президент відвідав тренування збірної, яка поїде на «Ігри нескорених»

Президент Петро Порошенко відвідав тренування представників національної збірної команди України, яка візьме участь у міжнародних змаганнях «Ігри нескорених» — світової першості серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали поранень під час виконання свого обов’язку. Україна вперше отримала право взяти участь в «Іграх нескорених» у 2017 році в Торонто, як справжній союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світу. Президент закликав підтримувати команду українських воїнів, які проявили себе не лише на фронті.  Президент повідомив, що вже обговорював з профільним міністром питання можливості проведення таких змагань в нашій державі. За його словами, якщо українська команда гарно виступить, Міністерство молоді та спорту має  підготувати відповідні умови для участі Києва у визначенні наступної черговості приймаючої сторони «Ігор нескорених».

Суд розгляне справу Саакашвілі 18 вересня

Мостиський райсуд розглядатиме справу про незаконний перетин українського кордону Михайлом Саакашвілі 18 вересня. Про це повідомив представник прикордонної служби, який у вівторок вручив йому протокол про порушення. При цьому Михайло Саакашвілі протокол підписав, але додав до нього свої заперечення. «Ми вважаємо його притягнення до адмінвідповідальності незаконним», — заявив адвокат політика. Серед заперечень, які висловив захист екс-президента Грузії — ймовірні порушення прикордонників під час спроби Михайла Саакашвілі перетнути кордон. Після завершення процедури оформлення протоколу, пан Саакашвілі оголосив, що з середи він починає тур містами по всім регіонам України, де збиратиме «вимоги людей». Детальний графік поїздки він пообіцяв оприлюднити пізніше.

ГПУ виявила незаконний бізнес колишнього високопосадовця

Генеральної прокуратура України у ході розслідування «справи Януковича» виявила незаконний бізнес одного з колишніх топ-чиновників України. Про це повідомляє пресс-служба ГПУ. Так за даними слідства, низка пов’язаних між собою підприємств, які зареєстровані у Вінницькій, Київській та Одеській областях та Києві та  мають пряме відношення до одного з екс-посадовців, в 2016-2017 роках проводили незаконні операції з легалізації товарів невстановленого походження. «Експортована продукція закуповувалася у фермерських господарств та інших сільгоспвиробників за готівку, без відповідного її офіційного обліку. Крім того, зазначеними підприємствами не відображені в податковій звітності отримані доходи і, відповідно не сплачувалися податки на прибуток і додану вартість» — зазначено в повідомленні ГПУ. Слідчі провели ряд обшуків. За результатами  одного з них виявлено та вилучено понад 200 тисяч доларів, 3 кг золота, дорогоцінні вироби, картини та ікони, документи та чорнові записи, що стосуються службової діяльності, а саме проведення силових операцій правоохоронних органів з протидії протестних акцій, зброю та боєприпаси.

Одеські поліцейські отримали нові авто

Нові патрульні машини і автозаки отримали поліцейські Одеси. В рамках робочої поїздки до нашого міста першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового відбулося вручення сертифікатів і ключів від службових автомобілів керівникам районних відділів поліції Одеси. Як зазначив Одеський міський голова Геннадій Труханов, в місті діє програма «Безпечне місто Одеса», яка охоплює всі без винятку питання, пов’язані з безпекою одеситів і гостей нашого міста.

В Одесі стартувала міжнародна конференція UKRMICO—2017

Пройшов час літніх канікул та відпусток — і тепер Одеса приймає гостей з робочими візитами. Так провідних вчених з 11 країн світу об’єднала Міжнародна конференція з інформаційно-телекомунікаційних технологій та радіоелектроніки, яка стартувала 11 вересня в Одеській національній академії зв’язку ім. Попова.

КАДОРР знову в центрі скандальних подій

Скандально відома будівельна компанія «Кадорр» знову потрапила в гущу подій. Цього разу за інформацією, яку надали громадські організації, стало відомо, що сирійський бізнесмен має партнерські відносини з біглим депутатом Ігорем Марковим. Подробиці дізнаємося у наступному сюжеті.

 

 

 

 

 

 

Комментарии закрыты