Порошенко: процес демаркації кордону між Україною і Молдовою має бути завершено

Процес демаркації кордону між Україною і Молдовою, включно з придністровською ділянкою, має бути завершено. Про це повідомив президент Петро Порошенко у ході спілкування з премєр-міністром Молдови Павлом Філіпом.  Президент також повідомив, що сторони домовилися про дії, спрямовані на поліпшення умов роботи пунктів пропуску. В першу чергу для того, щоб максимально спростити перетин кордону для українських і молдовських громадян.  Це стосується пункту пропуску Паланка-Маяки-Удобне, а також «Кучургани», де запроваджується  «революційний спільний контроль», зазначив Глава держави. Для облаштування пунктів перетину кордону планується, у тому числі, і залучення європейських коштів. Прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп, у свою чергу зазначив, що проект спільного контролю українсько-молдовському кордону в районі Паланки та інших ділянках успішно реалізується. Окрім того,  буде прискорена робота з покращення прикордонної інфраструктури та приведення її до європейських стандартів. Петр Порошенко підчас спільної заяви зазначив – що сьогодні Україна зтикнулась з тим самим викликом, що і Молдова чверть століття тому, втративши частину своєї території.

В Одесі вшанували матерів загиблих героїв

У будинку прийомів Одеської обласної ради відбулася церемонія вшанування матерів, сини яких загинули під час проведення антитерористичної операції, в «афганській» та інших війнах і локальних конфліктах. У заході взяли участь військовослужбовці Одеського гарнізону, воїни – учасники бойових дій на території інших держав та в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, солдатські матері, представники місцевих органів влади, громадських організацій та духовенства. На початку зустрічі всі присутні вшанували пам’ять воїнів-Героїв хвилиною мовчання. За мужність і високий професіоналізм синів, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі матерям воїнів-Героїв вручили почесні нагороди й квіти.

Поліцейські Одещини провели санкціоновані обшуки

Під час відпрацювання території обслуговування співробітники Білгород-Дністровського відділу поліції провели низку обшуків у осіб, схильних до скоєння злочинів селища Сергіївка. Під час одного з обшуків раніше судимий власник помешкання чинив опір правоохоронцям та викинув у вікно сумку, в якій знаходились близько сотні різноманітних ключів і відмичок. Крім того, в його квартирі поліцейські знайшли ще близько 20 різних ключів, мобільні телефони та наручні годинники. Перевіряється причетність чоловіка до скоєння крадіжок. По закінченню досудового розслідування, кримінальне провадження буде передано до суду, який і визначить покарання.

Допомога чайкам у зимові морози

Море та чайки — нероздільні поняття. Чайка —  вічний супутник мореплавців — символізує політ, свободу та життя. У крику чайки чутно якийсь надрив та плач. А для моряка призивний крик птаха, що панує над морем, — звісточка з рідного дому. Чайка для моряка — рідний та улюблений птах, він граціозний та красивий. За його поривчастим, стрімким польотом можна спостерігати годинами… В природі в нього немає ворогів! Мабуть, саме тому пташине життя — 23 роки. Що таке 23 роки? Середня тривалість життя моряка часів парусного флоту. Існує повір’я, що чайки — вартові душ людей, моряків та рибаків, що загинули в морі, особливо тих, що потонули через розбиття корабля. І з далеких часів кожен житель приморського міста оберігає життя пернатого сусіда. Ось і в ці морозні дні чайкам, незмінному символу нашого улюбленого міста, необхідна наша з вами допомога та підтримка. Про це  — далі в сюжеті.

«Steptotop»: турнір бійців-початківців

11 лютого у спортивному комплексі «Університет» відбувся професійний турнір зі змішаних єдиноборств «Step to top». Ці змагання призначені для бійців, які тільки знайомляться з професійним спортом.  В ньому взяли участь спортсмени із різних міст України. Подробиці — далі.

 

Комментарии закрыты