Рік роботи: Гройсман розповів про здобутки Кабміну

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман в рамках години запитань до уряду доповів про здобутки Кабміну у здійсненні економічних і соціальних реформ за рік його роботи. Очыльник уряду вкотре заявив, що головним завданням є зупинити кризу, як політичну, так і економічну і перейти до економічного зростання. Крім того, Володимир Гройсман заявив — уряд України вважає своїм ключовим завданням на 2017 рік — перетворити показники росту ВВП в ріст реальних доходів громадян України.

Губернатор Одещини проінспектував дороги в Тарутинському районі

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов відвідав Тарутинський район, в якому проблема автошляхів існує вже більше 25 років Губернатор особисто переконався в жахливому стані місцевих доріг, а в деяких селах — і зовсім в їх відсутності. Зокрема, під час візиту в село Ганівка Максим Степанов зустрівся з представниками місцевої влади від Тарутинського району. В ході зустрічі обговорювалася проблема доріг, які могли б пов’язати віддалені села з райцентром і іншими містами області. Очільник регіону наголосив на необхідності терміново розробити проект дороги від Тарутино до Єлисаветівки. Через відсутність доріг, жителі сіл Тарутинського району, просто-напросто відрізані від цивілізації. Місцеві розповідають, що під час дощів для того, щоб надати людині екстрену медичну допомогу доводиться викликати рятувальників, оскільки машина швидкої допомоги не в силах проїхати по бездоріжжю. В цілому ж, глава Одеської області зазначив, що з бюджету розвитку на Тарутинський район передбачається виділити 21 млн. гривень. З цих грошей якраз може бути виділена сума, необхідна на розробку проекту дорожнього сполучення між Тарутинськими селами.

Відділення гемодіалізу Арцизької центральної районної лікарні

Люди з діагнозом гостра і хронічна ниркова недостатність приречені на нескінченне лікування в боротьбі за своє життя. Гемодіаліз — необхідний метод позаниркового очищення крові при таких захворюваннях. Апарат бере на себе функції непрацюючих нирок, що дозволяє продовжити життя таких хворих на 15-25 років. В Одеській області понад 1 тисяча людей потребують апарат «штучної нирки». Близько 800 осіб гемодіалізом не забезпечені. На Півдні Одеської області існує дві філії гемодіалізу — в Ізмаїлі та Арцизі. Губернатор Максим Степанов відвідав відділення гемодіалізу Арцизької центральної районної лікарні. Тут, незважаючи на дорогі апарати і обслуговування, хворі проходять процедури абсолютно безкоштовно — фінансування взяв на себе обласний бюджет. Варто відзначити, що гемодіаліз необхідно робити раз на три дні. У разі ж несвоєчасного проходження процедури, пацієнт може померти. За словами голови Одеської області Максима Степанова, найближчим часом область збільшить кількість апаратів «штучної нирки» для того, щоб більше людей мали шанс продовжити своє життя. І в цьому році планується суттєво знизити чергу на проходження гемодіалізу — для цього, запевнив губернатор, вже знайдені шляхи вирішення цієї проблеми, в тому числі і залучення інвесторів та  світові компанії, які готові надати такі процедури.

На свята будуть посилені заходи безпеки

У зв’язку зі святами на Честь Світлого Воскресіння Христового та травневими святами Держприкордонслужба посилює заходи безпеки на державному кордоні та в контрольованих прикордонних районах. Про це заявив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян. Він зауважив, що метою є недопущення проникнення на територію України під виглядом мирних громадян терористів, диверсантів і провокаторів, а також недопущення перевезення зброї та інших заборонених предметів. У зв’язку з цим Держприкордонслужба просить громадян з розумінням поставитися до посилення заходів безпеки.

Трансляція з ватикану на телеканалі «ГЛАС»

Сьогодні о 18.00 дивіться на телеканалі ГЛАС трансляцію з Ватикану — Літургію Господніх страстей під проводом Папи Франциска. A з  22.15 до 24.00 години —  відбудеться Хресна Дорога за участю Святішого Отця Франциска в Колізеї (Рим). Спостерігайте за урочистостями з нагоди Пасхи Христової на телеканалі ГЛАС.

 

Комментарии закрыты