Будівельний сезон на дорогах України продовжується

За 2017-2018 рік було побудовано 6800 кілометрів доріг і це набагато більше ніж за попередні 10 років — наголосив Володимир Гройсман, 12 червня на засіданні Уряду. За словами  прем’єр-міністра, у 2021 році всі обласні центри будуть з’єднані між собою гарними дорогами.

Гройсман втрутився в ситуацію з лоукостером SkyUp

Володимир Гройсман підняв питання про роботу авіакомпанії SkyUp. Нагадаємо, Баришівський районний суд Києва призупинив ліцензію авіаперевізника. Прем’єр-міністр підкреслив, що поважає український суд, бо він являє собою незалежну гілку влади. «Я не хочу впливати на український суди, але іноді деякі індивідууми судової системи приймають рішення, які на голову не налазять»  — підкреслив прем’єр-міністр.

ООН і МОП розглядають дитячу працю як експлуатацію

У світі використовується праця 152 мільйонів дівчат і хлопчиків, які не досягли віку виконання трудових обов’язків. Такі дані навів Дитячий фонд ООН (UNICEF) до Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею 12 червня.  Майже половина з цих дітей  виконують трудові повинності в небезпечних умовах. Понад 70 відсотків хлопців і дівчат задіяні на сільськогосподарських роботах. Більшість з дітей, праця яких використовується попри заборону, мешкають в Африці — 72 мільйони та в Азії — 62 мільйони дітей. За даними UNICEF, з 2000 до 2016 року кількість дітей, праця яких використовувалась незаконно, зменшилась на 100 мільйонів. Однак за останні три роки темпи зменшення уповільнились. У Дитячому фонді ООН наголошують, що важливим інструментом боротьби з дитячою працею є доступ до шкільної освіти.

Дострокові вибори у Греції

Президент Греції ПрокОпіс ПавлОпулос оголосив про розпуск парламенту країни та про дострокові парламентські вибори. Про це повідомляє агентство The Associated Press. Вперше голосування у країні відбудеться посеред туристичного сезону. Оголошення про дострокові вибори сталося через кілька тижнів після того, як партія «Сиріза» прем’єр-міністра Алексіса Ципраса зазнала руйнівної поразки на виборах до Європарламенту та в самій країні. Згідно з грецькою конституцією, нові вибори повинні відбутися протягом 30 днів з моменту розпуску парламенту. Таким чином вибори пройдуть 7 липня 2019 року.

Протести в Гонконзі не вщухають, активісти заблокували парламент

У Гонконзі тисячі активістів зібралися в урядовому кварталі в середу, щоб висловити протест проти нового закону про екстрадицію.У разі його ухвалення, всіх підозрюваних у скоєнні злочинів Гонконг зможе видавати материковому Китаю. Опозиція побоюється, що дисиденти опиняться під загрозою екстрадиції. На сьогодні були заплановані другі дебати щодо законопроекту про екстрадицію у Законодавчій раді Гонконгу, що контролюється пропекінською більшістю. Але під тиском громадськості дебати не відбулися. Остаточне голосування щодо законопроекту заплановане на 20 червня.

Виставка вихованок Одеського дитячого будинку-інтернату 

Вже протягом 5 років в одеському літературному музеї проходять виставки вихованок Одеського дитячого будинку-інтернату  для  розумово відсталих дітей на Макаренко, 20. Цей рік не став винятком і до свята Трійці дівчинки підготували свої роботи. Як це все проходило, далі в сюжеті.

 

Комментарии закрыты