78- а річниця оборони Одеси
5-го серпня 1941 року року Почалася героїчна оборона Одеси від нацистських загарбників. Цього понеділка, вже традіційно, містяни та всі небайдужі поклали квіти до пам’ятника невідомому матросу.

Школа Play Fashion шукає таланти
Телеведуча, модель, актор, хореограф та не тільки.  Такі професії можна опанувати у дитячій школі шоубізнесу Play Fashion. Учнів чекає не лише теорія, але і практика. Так, свої навички та вміння діти демонструють на звітних концертах та у ефірах. Більше інформації — далі в сюжеті.

Протести у Гонконгу
УГонкон Гонконгу 5 серпня відбувся загальноміський страйк, учасники якого наполягають на дотриманні владою Китаю положень договору про напівавтономний статус регіону.День почався з того, що активісти блокували потяги метро. У місті перекрили дороги, в міжнародному аеропорту скасували понад 200 рейсів. Протестуючі перегородили тунелі, порушили рух поїздів та автобусів. Поліція застосовувала сльозогінний газ для розгону маніфестацій. Глава адміністрації Гонконгу Керрі Лам заявила, що акції протесту призводять до «дуже небезпечної ситуації» та ставлять під загрозу статус міста на тлі погроз Пекіна надіслати війська для придушення демонстрацій. Нагадаємо, структура «одна країна, дві системи» передбачає, що Гонконг має право зберігати власну соціальну, правову та політичну системи впродовж 50 років після 1997 року, коли відбулася передача міста під владу Пекіна з правління Великої Британії. Однак Комуністична партія Китаю все більше відступає від угоди шляхом насильства через непопулярні юридичні зміни. Протести в Гонконгу тривають від червня після того, як влада ініціювала законопроект про екстрадицію до материкового Китаю. На вулиці виходили до мільйона людей. Противники законопроекту вважають, що він може бути використаний для передачі в руки китайського правосуддя дисидентів і несправедливо переслідуваних людей.


Площа пожеж в Сибіру скоротилася

Площа лісових пожеж в Сибіру і на Далекому Сході скоротилася, зараз вона становить 2,4 мільйона га.  Про це повідомили в прес-службі МНС РФ, передають росЗМІ. Зазначимо, що минулого тижня площа пожеж становила понад 2,8 мільйона га. «Продовжує діяти 441 вогнище, 31 з них локалізоване», — сказали в МНС. Для захисту населених пунктів задіяні аеромобільні угруповання загальною чисельністю 611 осіб і 32 одиниці техніки. Також у МНС вважають, що пожежі виникли через необережне поводження з вогнем, на це вказує розташування більшої частини вогнищ загоряння біля доріг. Жителі Челябінську, Омську, Новосибірську, Красноярську скаржаться на задушливий смог. У НАСА повідомляли, що дим від сибірських пожеж дістався до Аляски і до західного узбережжя Північної Америки. Експерти заявляють про справжню екологічну катастрофу — на відновлення тайги піде більше століття.

 

Комментарии закрыты