Мої вітання. Як завжди о цій порі з вами Вісті Одеса флеш. Коротко про головне з життя Одеси та України – в найближчі 10 хвилин.

Святкування Дня захисника України у столиці

Сьогодні, 14 жовтня, країна святкує День захисника країни. Вперше це свято з’явилося в календарі в жовтні 2015 року, а офіційно встановлено указом президента роком раніше. Головні урочистості у цей день відбулися в Києві. Петро Порошенко у своєму виступі наголосив, що Україна швидко відновила військову вправність і зробила кроки у реформуванні армії. Він нагадав про затверджений Стратегічний військовий бюлетень, який є «дорожньою картою» з датами, етапами, фінансуванням, з позицією у міжнародній безпековій співпраці, який гарантує українському народові, що крок за кроком, місяць за місяцем буде кардинально підвищуватись боєздатність наших Збройних Сил, — передає пресс-служба Президента. Зазначимо, що указом глави держави у цей день нагороджено 265 військовослужбовців. Три захисники вітчизни отримали звання Героїв України. Двоє з них – посмертно. У своєму виступі Петро Порошенко зазначив, що за період збройного конфлікту на сході Україні від російської агресії загинули 2533 військовослужбовців.

Урочистості в парку Шевченка

В Одесі урочистості, приурочені до Дня захисника України почалися з покладання квітів та вінків до пам’ятника Тарасу Шевченку в однойменному парку. Привітати захисників прийшли керівники міста та області, командування Військово-Морськими силами Збройних сил України, а також представники релігійних конфесій нашого міста. Детальніше — далі.

В Одесі установили пам’ятний камінь на честь загиблих воїнів

Ну а в сквері Небесної сотні в Одесі, на місці зведення майбутнього меморіалу на честь воїнів, які поклали своє життя за незалежність і цілісність України установили пам’ятний камінь. Участь в урочистому відкритті прийняли — міський голова Геннадій Труханов, представники обласної влади, патріотичних організацій міста, рідні та друзі загиблих захисників.

Робота з ліквідації наслідків стихії

Станом на 9:00 ранку на всіх дорогах Одеси відновлено проїзд. Про це повідомили в прес-службі муніціпалітета. Частково ускладнено рух по вулиці Отамана Головатого в сторону міста з селища Котовського. Фахівці комунального підприємства «Міські дороги» продовжують сьогодні роботи з очищення зливових стоків від сміття і листя. Також продовжують вивозити дерева, які подали в Одесі протягом двох днів.По інформації КП «Одесміськсвітло», до підприємства надійшло 146 заявок про обрив проводів. «На даний момент вже відновлено електропостачання на 30 об’єктах, в роботі ще знаходиться 85 об’єктів», — повідомили в у відомстві. Всього в роботах з ліквідації наслідків негоди задіяно 2056 працівників комунальних служб і 75 одиниць спецтехніки.

Це всі новини на дану хвилину. До нових зустрічей в ефірі.

Комментарии закрыты