100 днів президентства: результати діяльності Володимира Зеленського
28 серпня — сотий день президентства Володимира Зеленського.  Буквально три місяці — не так багато —  проте за цей час в Україні відбулося чимало змін на політичному рівні.  Експерти  Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» провели опитування серед громадян. Виявилося,  що перші кроки Володимира Зеленського і його команди позитивно оцінюють  63%  людей, негативно лише 13,  і ще 24%- не визначилися.

 

Ліцензування лікарів: МОЗ планує через 5 років

Про професійне ліцензування лікарів в Україні говорили зі ЗМІ Уляна Супрун ті її заступник 27-го серпня. Безпрецедентний для вітчизняної медицини законопроект вже обговорюється та знаходить підтримку у медичному середовищі.

 

Департамент освіти та науки: підсумки роботи і плани

28 серпня у Великому залі Одеської міськради ради відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки. Учасники обговорили досягнення навчальної та виховної роботи в  міських закладах освіти, інноваційну діяльність та міжнародне співробітництво і ряд інших питань.

 

Зустріч з Вахтангом Кебуладзе в Одесі

В бібліотеці ім. Грушевського відбулась творча зустріч з українським філософом, публіцистом, поетом, перекладачем Вахтангом Кебуладзе. Професор кафедри теоретичної і практичної філософії Київського університету імені Шевченка не тільки автор чисельних наукових статей, а й автор книг для широкого  загалу. Деякі зі своїх робіт Вахтанг Кебуладзе представив одеській аудиторії.

 

Комментарии закрыты