100 днів президентства: результати діяльності Володимира Зеленського
28 серпня — сотий день президентства Володимира Зеленського.  Буквально три місяці — не так багато —  проте за цей час в Україні відбулося чимало змін на політичному рівні.  Експерти  Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» провели опитування серед громадян. Виявилося,  що перші кроки Володимира Зеленського і його команди позитивно оцінюють  63%  людей, негативно лише 13,  і ще 24%- не визначилися.

 

Боротьба за національний природний  парк «Тузлівські лимани»

Національний природний парк «Тузлівські лимани» розташований в Одеській області за 40 кілометрів від районного центру Татарбунари. До нього належить 13 морських лиманів та 200 метрів акваторії моря уздовж піщаного пересипу. Ця частина Одеської області зібрала в собі все різноманіття флори та фауни Причорномор’я, деякі з видів занесені до Червоної книги України та Європейського червоного списку. Проте територія парку постійно потерпає від браконьєрів та забудовників. Працівники заповідної зони 28 серпня провели прес-конференцію, аби привернути увагу громадськості до знищення національного надбання.

 

Департамент освіти та науки: підсумки роботи і плани

28 серпня у Великому залі Одеської міськради ради відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки. Учасники обговорили досягнення навчальної та виховної роботи в  міських закладах освіти, інноваційну діяльність та міжнародне співробітництво і ряд інших питань.

 

Зустріч з Вахтангом Кебуладзе в Одесі

В бібліотеці ім. Грушевського відбулась творча зустріч з українським філософом, публіцистом, поетом, перекладачем Вахтангом Кебуладзе. Професор кафедри теоретичної і практичної філософії Київського університету імені Шевченка не тільки автор чисельних наукових статей, а й автор книг для широкого  загалу. Деякі зі своїх робіт Вахтанг Кебуладзе представив одеській аудиторії.

Комментарии закрыты