У мерії відбулося засідання соціально-економічної ради

Підведення підсумків виконання заходів Територіальної Угоди за перше півріччя поточного року. Це питання стало ключовим у роботі тристоронньої соціально-економічної ради, яка створена при виконкомі Одеської міськради.

KadorrGroup продовжує знищення зелених легень Одеси

Будівельна компанія KadorrGroupпродовжує знищення зелених легень Одеси. Як відомо, міські структури в серпні цього року провели перевірку зелених насаджень на території одного з будівництв компанії «Кадорр» за адресою вул.Болгарська,87 і виявили низку порушень. Слід зазначити, що ініціаторами такої перевірки стали самі місцеві жителі, які виступили проти варварського знищення дерев. Проте, у четвер, 14 вересня, будівельна компаніяна зазначеній території остаточно спилила 5 дерев. Таким чином, дерева, через початкове неправильне підрізування, були просто знищені.

Яким буде фінал «Оксамитового сезону»-2017

Яскрава масштабна подія початку осені в Одесі – 3-й фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері»- наближується до фіналу. Але фіналу феєричного! Завершить фестиваль 17 вересня святкове дійство під відкритим небом — гала-концерт артистів опери «Присвячення театру».

Школа Хабад готується до свята Рош а-Шана

Єврейська початкова школа Хабад готується до святкування єврейського нового року — Рош а-Шана. 15 вересня студенти єврейського університету провели для хлопчиків і дівчат уроки, присвячені майбутньому святу, яке почнеться в середу наступного тижня і буде тривати 2 дні. На уроках, присвячених Рош а-Шана діти вивчили як називаються атрибути свята на івриті та англійській мові, намалювали натюрморт з символами свята — гранатом, зернятка якого позначають 613 заповідей Тори і яблуком, яке опускають в мед, щоб рік був солодким. Влаштували в школі також справжнє інсценування новорічної вечері — вибрали батька сімейства, його дружину і дочку, накрили святковий стіл і запросили гостей.

Глава Тори Ницавім Вайєлех

Тижнева глава Тори Ницавім Вайєлех. Ця тижнева глава завжди читається напередодні свята Рош а-Шана.

Комментарии закрыты