Україна і Грузія: Президент приїхав до Тбілісі

17 липня Президент України Петро Порошенко прибув з першим за 22 роки офіційним візитом до Грузії. В Тбілісі голова нашої держави вже зустрівся з президентом Грузії Георгі Маргвелашвілі і зазначив, що вже через 4 дні Україна і Грузія будуть відзначати 25-річчя відновлення дипломатичних відносин, встановлених 4 липня 1918 року. Президенти підписали декларацію про встановлення стратегічного партнерства між країнами. За словами українського лідера, Україна і Грузія мають спільні виклики, пов’язані з окупацією частини території Росією, і координуватимуть зусилля для відновлення своєї територіальної цілісності. Під час свого виступу в Тбілісі Петро Порошенко розповів, що саме Грузії предки його дружини дуже вдячні. Президент зазначив, що такі історії «залишаються в поколіннях і це формує міцний фундамент нашої довіри і нашої дружби».

Угода мерів — Схід: зустріч зі ЗМІ щодо проекту ЄС

Медіа-сніданок щодо проекту ЄС «Угода мерів – Схід» відбувся в нашому місті 18 липня. Угода мерів – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням, підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2, сприяючи розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя своїх городян.

Зустріч з мером: посол Італії в Україні

Одесити зможуть ближче познайомитися з італійською культурою. Оскільки восени поточного року планується відкриття італійського культурного центру. Про це стало відомо в ході зустрічі мера Одеси Геннадія Труханова з Послом Італійської Республіки в Україні паном Давида ла Чечиліа. Крім того, сторони обговорили також і інші питання взаємодії та співпраці. Також на кінець вересня сторони намітили ще один захід, але вже в сфері бізнесу.

Тандем — партнерство «Дитина-родина-спеціаліст»

В останні роки ми можемо спостерігати сталу тенденцію до скорочення надходжень на виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Разом з цим кількість дітей, покинутих в медичних установах через стан здоров’я, залишається значною. Як з цим боротися — знають автори проекту Тандем — партнерство «Дитина-родина-спеціаліст».

Комментарии закрыты