Президент: держава гарантує захист клієнтам «ПриватБанку»

Держава гарантує клієнтам «ПриватБанку» недоторканність і цілісність їх грошей. Про це у зверненні до українців заявив президент Петро Порошенко, коментуючи рішення про націоналізацію найбільшої фінансової установи країни.  За словами глави держави, хоча мова йде про приватну банківську установу, це рішення не є чиєюсь приватною справою. Воно безпосередньо стосується приблизно половини дорослого населення України – фізичних осіб, які є клієнтами «ПриватБанку». А також понад  п’ятдесятьох відсотків усіх юридичних осіб, зареєстрованих в Україні. То ж від стану справ у цьому банку залежить вся фінансово-економічна ситуація в країні. А відтак до нього не можна застосовувати стандартні технології оздоровлення банків.  Тож відтак новим власником «ПриватБанку» є уряд в особі міністерства фінансів. Президент також додав, що у Верховну Раду вже направлено законопроект, яким надаються додаткові гарантії захисту вкладів клієнтам «ПриватБанку».

Нардеп Сергій Ківалов прозвітував перед виборцями

Народний депутат України Сергій Ківалов відзвітував перед своїми виборцями. Він розповів про свою діяльність за поточний рік і відповів на всі питання одеситів. На захід був запрошений і мер міста Геннадій Труханов.

ДАБК пообіцяв закрити незаконний шиномонтаж на Фонтані

Одеський ДАБК в судовому порядку має намір зупинити експлуатацію шиномонтажу, що розташований на зеленій зоні на Фонтанській дорозі, 14/ 1. Про це 19 грудня під час апаратної наради повідомив начальник управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міськради Петро Рябоконь. Він нагадав, що підприємець отримав ділянку в оренду терміном на 10 років, проте провів незаконну реконструкцію — замість будови на 40 квадратних метрів конструкція розташувалася на 108 квадратних метрах, захопивши зелену зону. І якщо раніше був тільки шиномонтаж, то тепер до того ж прибудований ще й магазин.

Громадські слухання з перейменування вулиць в Одесі не відбулися

Громадські слухання щодо перейменування одеських вулиць не відбулися через грубі порушення. Про це повідомляє офіційний сайт міста. Пройти вони мали 16 грудня в Приморській районній адміністрації. Однак більшість бажаючих взяти в них участь не змогли потрапити всередину через погрози, сутички і провокації. Ті ж, хто опинився в залі, поспішили покинути її після раптової бійки. Далі вже ті, хто залишилися, з голосу і без дотримання процедури громадських слухань розглянули питання, які не були заявлені в порядку денному і не були предметом даних слухань. «Через грубі порушення процедури проведення громадських слухань та фізичний тиск на присутніх в залі, в тому числі і з застосуванням сльозогінного газу, обговорення питання, внесеного до порядку слухань, не відбулося», — зазначено в повідомленні на сайті міста.

Хосе Каррерас прилетів до Одеси із прощальним концертом

Хосе Каррерас в Україні з прощальними концертами. Легендарний іспанський оперний співак залишає велику сцену. Прославлений тенор вже виступив в Києві в палаці «Україна». А 20 грудня відбудеться його концерт в Одеському оперному театрі. Хосе Каррерас виконає найвідоміші арії зі свого величезного репертуару. Великий тенор гастролює по світу в рамках фінального турне. Він хоче відвідати всі місця, де виступав в продовж своєї 45-річної кар’єри. На піку своєї слави Каррерас переміг тяжку хворобу — лейкемію. Лікарі давали йому один шанс з десяти. Тепер з кожного виступу він перераховує гроші організації, яка досліджує методи лікування лейкемії. 5 грудня Каррерасу виповнилось 70 років. В Одесу співак прибув вперше. В одеському аеропорту Хосе Каррераса зустрічала наша знімальна група.

Комментарии закрыты