Час настав — Гройсман про пенсійну реформу

Час на проведення пенсійної реформи в Україні настав. Про це заявив під час години питань до уряду у Верховній Раді прем’єр-міністр Володимир Гройсман, презентуючи проект відповідної реформи. На сьогодні в Україні проживають 12 мільйонів пенсіонерів, 8 з яких отримують мінімальну пенсію. При цьому її середній розмір — 1828 гривень, тобто лише половина прожиткового мінімуму. Існуючу систему прем’єр вкотре назвав несправедливою. Тому головним чинником у законопроекті про Пенсійну реформу стане трудовий стаж, який складатиме 25 років. Також Гройсман зазначив, що в жовтні цього року за проектом планується осучаснення пенсій. Її розмір залежатиме від рівня заробітної платні у 3764 гривні, а відтак збільшиться на суму від 200 до 1000 гривень та більше. В урядовому проекті Пенсійної реформи також закладене автоматичне щорічне осучаснення пенсійних виплат. 60 років — як час виходу на відпочинок. Скасування оподаткування для працюючих пенсіонерів. За таких умов за 7-10 років вдасться ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду, зауважив Володимир Гройсман. І висловив сподівання, що парламент ухвалить реформу до кінця поточної сесії. А до кінця року осучаснені виплати отримають військові пенсіонери, пообіцяв Гройсман. Зазначимо, що проект Пенсійної реформи критикується, у тому числі і нардепами — через доволі жорсткі, на їх думку умови і небезпеку того, що люди залишаться без пенсій. Розробники у відповідь кажуть — тільки так можна подолати дефіцит Пенсійного фонду та змінити систему пенсій в Україні, якою сьогодні навряд чи хтось задоволений.

Балаклія — розмінування завершено

Всі заходи щодо розмінування Балаклії у Харківській області виконані в повному обсязі, небезпека із забруднених територій повністю знята.  Про це повідомляє прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій. Голова відомства Микола Чечоткін разом з віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком відвідали Балаклію. При цьому ДСНС забезпечуватиме постійний моніторинг стану очищеної території, а також здійснюватиме супровід у 2017 році сільськогосподарських робіт на територіях, які були забруднені вибухонебезпечними предметами. Нагадаємо, внаслідок вибуху боєприпасів на військовому арсеналі площа зони забруднення склала більше 30 тис. гектарів. За час робіт піротехніки вилучили близько 29 тис. вибухонебезпечних предметів.

Глава «Укрзалізниці» представив в Одесі керівника регіональної філії

Глава «Укрзалізниці» Войцех Балчун представив в Одесі нового керівника регіональної філії Одеської залізниці В’ячеслава Єрьоміна та розповів про стратегію розвитку підприємства на найближчі 5 років. Так, за словами Войцеха Балчуна, основний напрямок діяльності Укрзалізниці — інвестиції. У найближчі 5 років підприємство планує інвестувати до 180 мільярдів гривень в розвиток інфраструктури та рухомого складу. Також стратегією розвитку передбачено продовження процесу реформування галузі шляхом побудови вертикально інтегрованої структури. Так, наприклад, тепер будуть створені компанії за напрямками діяльності, а не за регіональним принципом, як було раніше.

Європейський Союз — науково-практична конференція

19 травня в Одеській міській раді відбулась всеукраїнська науково-практична конференція «Європейський союз: минуле — сучасне — майбутнє». Захід було організовано до 60-річчя Римських договорів та 25-річчя Маастрихтського договору, за участі не лише українських, а й європейських діячів.

Приватні притулки: благодіяння чи жорстокість?

18 травня в прес-центрі «Одеса-медіа» відбулась прес-конференція щодо приватних притулків для тварин в Одесі. Що це — акт доброї волі чи справжнє знущання? Саме про це на заході говорили зоозахисники.

 

 

Комментарии закрыты