Відкриття Odesa Classics відвідав Порошенко

Одеса — це місто, яке дихає музикою. Одна тільки сцена Оперного театру є дуже відповідальною для музикантів зі світовим ім’ям — на ній прославилися Чайковський, Шаляпін і Рахманінов, на ній виступали такі знамениті одесити, як Ойстрах, Гілельс і Ріхтер. Сьогодні звання музичної столиці України все ще зберігається саме за Одесою, в місті створюються такі успішні проекти, як фестиваль Odesa Classics, який вже в четвертий раз радує цікавими подіями і новим звучанням. У цьому році на його відкритті побував навіть Президент України.

Cередня заробітна плата в КП 5158грн, — директор департаменту економіки

Чергову апаратну нараду в Одеській міській раді, яка пройшла 4 червня, провели без участі міського голови Геннадія Труханова. Головував на засіданні його перший заступник Анатолій Орловський. У прес-службі мерії повідомили, що очільник міста з робочим візитом вирушив до Києва — на допит в НАБУ у справі про розкрадання бюджетних коштів. Нагадаємо, що йдеться про придбання будівель колишнього заводу «Краян» за свідомо завищеними цінами. 4 червня в міській раді говорили про діяльність комунальних підприємств у 2017 році. 5 тисяч 158 грн — саме стільки склала середня заробітна плата в КП Одеси у минулому році, і про це звітував директор департаменту економічного розвитку. Порівняно з 2016 роком даний показник зріс на 25%, але він на 27% менше загальноукраїнського. Чиновник зазначив, що сьогодні перед комунальними підприємствами стоїть актуальна проблема: як мотивувати людей?

Мітинг проти живодерів відбувся під одеським управлінням Нацполіції

«Зупинимо кровавий конвеєр!» — під таким гаслом в Одесі пройшов мітинг зоозахисників під стінами Головного управління поліції в Одеській області. 1 червня волонтери та небайдужі до тварин люди намагалися «достукатися» до поліції, щоб вона зреагувала на заяви активістів про жорстоке поводження з тваринами подружжя, яке проживає в Київському районі Одеси.

Комментарии закрыты