Верховна Рада звернулася до Європейського парламенту

Верховна Рада України звернулася до Європейського парламенту з проханням ввести додаткові торгові преференції для українських товарів. За відповідну постанову, хоч і не з першої спроби, але проголосували 230 народних депутатів. У своєму зверненні Верховна рада просить Європейський парламент «прийняти проект законодавчої ініціативи про введення додаткових автономних преференцій на товари, виготовлені в Україні, в редакції, запропонованою Європейською комісією, без виключень та скорочень». У зверненні також зазначається, що «такі торговельні преференції стануть перш за все важливим сигналом політичної солідарності Європейського Союзу з Україною».

Посилення гарантій безпеки дітей

Також, народні обранці прийняли за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій безпеки дітей». Проектом пропонується внести зміни до Закону «Про основи національної безпеки», зазначивши, що охорона дитинства є однією з важливих сфер національних інтересів України. Також пропонується визнати, що зростання небезпеки для життя і здоров’я цивільного населення, насамперед дітей, внаслідок військових дій чи збройних конфліктів є одними з основних загроз національним інтересам і національній безпеці України. Законопроект депутати прийняли з урахуванням пропозицій Комітету.

Пенсійна реформа: Кабмін затвердив пакет законів

Кабінет міністрів України на чолі з Володимиром Гройсманом затвердив пакет законів з рекомендаціями національної ради реформ, які стосуються пенсійної реформи в Україні. Відповідне рішення було прийняте в ході засідання уряду в середу. Як зазначив прем’єр-міністр, затвердження законопроекту принесе позитивні зміни.

За словами голови Уряду, це збалансований проект законів, який приведе до справедливої системи і підвищення пенсій 9 мільйонам пенсіонерам з 1 жовтня.

Рух автотранспорту в районі Пересипу частково відновлено

Рух автотранспорту в районі Пересипу частково відновлено. Про це в ході прес-конференції повідомив глава департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради Олександр Ілько. Зокрема, відповідальні чиновники підбили підсумки виконання першого етапу ремонтних робіт. На сьогоднішній день замінені інженерні зовнішні і підземні мережі. На ділянці від Чорноморського козацтва до спуску Маринеско прокладені трамвайні колії.

Другий етап ремонтних робіт стартує в районі вулиці Одарія — на відрізку від вулиці Отамана Головатого до Чорноморського козацтва. Посадовці пояснюють —  терміни здачі першого етапу робіт зрушили через виявлення на відремонтованій ділянці газової труби, дані про яку були відсутні на геодезичній карті Одеси, а також старі трамвайні колії.

«Хочу в Одесу» — улюблений фестиваль одеситів

У період вихідних днів і святкування дня Конституції України, вся Одеса перетворюється на розважальний майданчик. Фестиваль фестивалів «Хочу в Одесу» вже кілька років поспіль є одним з найулюбленіших проектів, як для одеситів, так і гостей міста. На фестивалі будуть представлені найрізноманітніші заходи, а головний майданчик, як і в попередні роки, буде розташовуватися біля пам’ятника Дюку де Рішельє. З 24 по 28 червня — весь центр міста заповнниться приїжджими з різних куточків світу, а кожен одесит зможе знайти собі заняття до смаку і насолодитися вихідним днем. Морський фестиваль, фестиваль одеської музики, фаєр-щоу, фестиваль близнюків, міжнародний конкурс краси «Міс Туризм Інтернешнл», паради, конкурси і багато іншого — артисти, музиканти і танцюристи нашого міста вже готують неповторну програму для всіх відпочиваючих.

Більше 20 фестивалів пройдуть в паркових зонах і на відкритих майданчиках нашого гостинного міста, а детальніше з розкладом всіх заходів і проектів, які будуть відбуватися під час «Хочу в Одесу» — можна ознайомитися на сайті нашого міста. Фестиваль фестивалів «Хочу в Одесу», дійсно змушує кожного приїжджого закохуватися в наше місто, в його різноманітність і непередбачуваність. Це ще одна річ, яка уособлює столицю туризму України і те, заради чого хочеться їхати до Чорного моря.

Комментарии закрыты