Київ-Вашингтон: стратегічне партнерство

Підтвердити стратегічне партнерство між Києвом та Вашингтоном. Саме така мета візиту до України міністра оборони Сполучених Штатів Америки Джеймса Меттіса. Візит відбудеться не аби коли, а 24 серпня. «Я їду в Україну, щоб відзначити День незалежності України, і просто щоб переконатися, що вони знають, що ми усвідомлюємо цінності і те, що вони намагаються зібрати з історії, яка у них була. Нелегко зробити демократію. Нелегко створити суверенну державу, особливо зараз, коли Росія порушує територіальну цілісність», — наголосив американський міністр. Як зазначив сам Меттіс, у його планах зустріч з президентом Порошенком та міністром оборони Полтораком, і навіть відвідування параду з нагоди Дня незалежності України.

Новий курс: зовнішня політика України

2017 рік безумовно став одним з найбільш насичених і складних для української дипломатії. З’явилося багато зовнішньополітичних завдань, на порядку денному все ще стоїть вирішення питань зі східним сусідом, у деяких європейських країнах пройшли або пройдуть вибори, а в США пост глави держави отримав одіозний Дональд Трамп.

Синагога на колесах: міцво-мобіль завершив подорож в Одесі

Міцво-мобіль або справжня синагога на колесах, яка змінила життя всіх євреїв Півдня України, завершила свою подорож в Одесі. Міцво-мобіль — це не просто машина, що їздить з міста в місто, це можливість познайомитися з єврейством насамперед тим, у кого з яких-небудь причин не було можливості ходити в синагогу. Таким чином, понад 20 міст півдня нашої країни, в деяких з них євреї навіть не мають синагоги або рабина, отримали шанс хоча б на один день мати справжнє іудейське життя і свою єврейську громаду.

Комментарии закрыты