22 квітня на календарі. Інформаційна середа станом на 16:00 – у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю.

ПОСИЛЕНИЙ РЕЖИМ ОХОРОНИ

На травневі свята в Одесі буде введений режим посиленої охорони громадського порядку. Правопорядок у місті забезпечуватимуть близько 3,5 тис. правоохоронців.  Про це повідомив Голова Одеської обласної державної адміністрації Ігор Палиця під час вчорашньої зустрічі зі сім’ями загиблих під час трагічних подій 2 травня минулого року в Одесі.  Зокрема, Куликове поле буде взято під охорону міліції, прохід на площу буде здійснюватися через рамки металошукачів.  Заборонено проносити звукове, та інше обладнання, а також великогабаритні предмети. Ігор палиця запевнив, що особисто на сто відсотків зацікавлений в тому, щоб люди дізналися правду про події 2 травня

ОПЛАТА ПОСЛУГ

В умовах кризи все частіше стали говорити про субсидії. Це безповоротна адресна допомога громадянам, які не мають можливості за рахунок власних доходів забезпечити оплату послуг ЖКГ. І сім’ї, у яких досить низький дохід, мають можливість звернутися в органи соціального захисту населення місцевого рівня та оформити відповідну державну підтримку. У зв’язку зі стрімким зменшенням рівня доходів українців, влада готується до збільшення кількості громадян, які захочуть оформити собі субсидії. Міністерство соціальної політики повідомляє, що з першого травня субсидії будуть оформлятися на календарний рік, а не на опалювальний сезон. Також сім’ї, які звернуться за житловими субсидіями в травні-червні, отримають їх заднім числом, тобто з першого квітня 2015 року. Член громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку Валерій ШтефанЕць розповів сьогодні під час брифінгу про основні проблеми реформування житлово-комунального господарства.

ОДЕСІ – ЧЕСНИЙ БІЗНЕС

Місцеві підприємці повинні вести чесний бізнес, а не  наражати  одеситів  на  небезпеку – упевнені в міському управлінні реклами. В Одесі були  зафіксовані неодноразові випадки падіння рекламних конструкцій, тому міська влада тримає руку на пульсі і перевіряє правильність розміщення рекламних конструкцій. Об’єкти, розміщені протиправно – підлягають демонтажу.

ФІНАНСОВА УГОДА

До головних новин країни. Україні дадуть 200 мільйонів євро кредиту на покращення інфраструктури. Верховна Рада ратифікувала фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». За це віддали голоси 263 депутата. Згідно з Фінансовою угодою: сума позики становитиме 200 млн євро, процентна ставка – фіксована ставка або плаваюча ставка; максимальний пільговий період – 5 років, а загальний період погашення позики – 20 років, включаючи пільговий період; погашення здійснюватиметься рівними частками щодо основної суми боргу або фіксованими платежами. Відсотки, погашення, інші виплати за Фінансовою угодою здійснюватимуться Україною у валюті євро.

70 РОКІВ З ДНЯ ВІДКРИТТЯ

Славний ювілей. Одеська дитячо-юнацька спортивна школа номер один святкує своє 70-річчя. Школа була відкрита 21 квітня 1945. За цей час з її стін вийшло понад 70 майстрів спорту, безліч призерів Чемпіонатів Світу та Європи. Є в скарбничці дитячо-юнацька спортивна школа номер 1 і олімпійська медаль. Першою в історії Одеси олімпійською чемпіонкою стала вихованка саме цієї школи, гімнастка Маргарита Ніколаєва, яка завоювала золото на Римської олімпіаді в 1960 році. Крім того, вона стала першою гімнасткою у світі, яка виконала стрибок «вліт». І сьогодні ця школа продовжує славні спортивні традиції нашого міста.

У РЕЖИМІ ОНЛАЙН

З 21 квітня в Україні почалася реєстрація на онлайн-курси відомих університетів. Якщо раніше викладачі самостійно вели свої курси, то відтепер кілька провідних ВНЗ країни офіційно заявили, що будуть безкоштовно викладати свої курси в режимі онлайн. Реєстрація на нові курси від Національного університету ім. Тараса Шевченка, «Києво-Могилянської академії», Українського католицького університету та Львівської IT-школи вже почалася. Курси будуть складатися з відеолекцій та інтерактивних завдань. На окремому форумі студенти зможуть поставити запитання, обговорити курс та поспілкуватися безпосередньо з викладачем.

 

Це вся інформація станом на цю годину. Я Вам бажаю світлих емоцій і приємних новин! На цьому я крапку не ставлю. Зустрінемось о 18-й.

Комментарии закрыты