Мої вітання. Вівторок, 22 листопада. Як завжди о цій порі в ефірі «Вісті Одеса флеш».

Доля лікарні швидкої допомоги

Доля скандально відомої будівлі на території 10-ї міської лікарні вирішувалася 22 листопада на колегії департаменту охорони здоров’я Одеської міськради. Очікуваний подарунок місту від бізнесмена — лікарня швидкої допомоги на 700 ліжок — була в прямому сенсі відвойована одеською громадою і внаслідок перевірки виявилася всього лише корпусом на 3 операційних блоки і 65 ліжок. Тому говорити про лікарню швидкої допомоги одеським медикам не доводиться. На колегії у вівторок було запропоновано на базі нового корпусу створити центр з надання нового виду допомоги — ендоваскулярної хірургії. Пропозиція медиків буде винесена на розгляд виконавчого комітету Одеської міськради найближчим часом.

Інструктаж поліції щодо забезпечення громадського порядку

21 листопада, відбувся інструктаж особового складу щодо забезпечення громадського порядку на території Київського і Приморського районів міста Одеси. До таких заходів вдалися для того, щоб знизити показники вуличної злочинності на території нашого міста. На охорону громадського порядку задіяні співробітники Головного управління Національної поліції в Одеській області, територіальних підрозділів ГУНП, патрульної поліції м.Одеси  і громадське формування «Народна варта». А також додатково заступили 100 курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ. Працівники поліції звертаються до громадян з проханням не порушувати правопорядок і дотримуватися норм чинного законодавства. Всі правопорушники, які будуть порушувати громадський порядок і здійснювати неправомірні дії, будуть притягнуті до відповідальності. Інструктаж особового складу провів начальник Управління превентивної діяльності ГУНП підполковник поліції Іван Іщенко.

Безпека будинків — відповідальність членів ОСББ

Реформа теплоенергетичного господарства вносить в побутове життя українців чимало нововведень. Крупні теплоенергетичні комплекси, які забезпечують опаленням цілі мікрорайони останнім часом стають економічно необґрунтованими, — таку думку висловила в ході брифінгу голова ОСББ «Зелений квартал» Ольга Фартушняк. За її словами, під час проектування новобудов частіше впроваджують опалення, яке забезпечує декілька будинків. Це вигідніше. Однак, на разі, коли сектор ЖКГ переходить в управління співвласників, виникає чимало питань безпеки. В переважній більшості випадків будівлі ОСББ мають газові котельні, a отже —  отримують статус об’єктів підвищеної небезпеки. Чимало керівників ОСББ не завжди керуються нормативами і, нажаль, часто забувають про техніку безпеки.

Думки українців з приводу Революції Гідності

В Україні відзначили День гідності та свободи, який було приурочено до початку двох українських революцій. З початку останньої з них пройшло три роки і ми запитали пересічних українців, як Революція Гідності вплинула на їх життя і життя країни.

Наразі у мене все. Випуск для вас провела Мирослава Сільчук. До нових зустрічей.

 

Комментарии закрыты