Президент підписав закон «Про Вищий антикорупційний суд»

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про Вищий антикорупційний суд». Глава держави зробив це на зустрічі зі студентами Української академії лідерства. «Сьогодні в цей історичний день – річницю безвізу – підписую Закон «Про Вищий антикорупційний суд». Це – ключова віха завершення створення незалежної антикорупційної інфраструктури у нашій країні!» — написав президент на своїй сторінці у Фейсбуці. Нагадаємо, закон України «Про Вищий антикорупційний суд» надійшов до Адміністрації президента 10 червня.

Результати року безвізу для України

Рік тому, 11 червня 2017-го року, почав діяти безвізовий режим між Україною та країнами Європейського Союзу. За цей час, за даними Держприкордонслужби, зафіксовано понад 20 млн. випадків перетину кордону українцями, що прямували до ЄС. 555 тисяч українців виїхали за спрощеною процедурою безвізу. Як повідомляє Громадська організація «Європа без бар’єрів», відмову в перетині кордону отримали 37 тисяч осіб. Основна причина — відсутність одного з необхідних документів: бронювання житла або зворотного квитка. Найпопулярнішими країнами за рік безвізу стали Польща, Угорщина та Румунія.

Мер міста запропонував деяким чиновникам звільнитися

Мер Одеси Геннадій Труханов запропонував звільнитися «за власним бажанням» двом чиновникам, відповідальним за пляжі. Таку пропозицію він озвучив в ході апаратної наради. Написати заяву Геннадій Труханов запропонував начальнику управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Геннадію Мірошниченку та директору Комунального Підприємства «Узбережжя Одеси» Анатолію Половку. В ході доповідей останніх з’ясувалося, що більшість пляжів Одеси — 13 з 26, зданих в оренду, до цих пір не мають паспортів, але ведуть діяльність.

Прибережна зона: правила протипожежної безпеки

Суб’єкти господарювання в прибережній зоні Одеси виконують правила протипожежної безпеки, але в повній мірі безпеку відпочиваючих не забезпечують. Про це на апаратній нараді в мерії розповів директор Департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради Григорій Зубов.

В Одесі пройшов Чемпіонат України з підприємництва

18-тий Чемпіонат України з підприємництва серед дітей та молоді пройшов 8 та 9 червня в Одесі. В ньому взяли участь близько 300 учасників. Проекти, які представляла молодь, спрямовані на практичне вирішення актуальних проблеми навколишнього світу. Свої роботи учасники реалізовували у двох напрямках: бізнес та соціальний. Як все відбувалось — дивіться далі у сюжеті.

Комментарии закрыты