Пляж для інвалідів

В ході апаратної наради яка відбулася 1 липня знову розглядали питання щодо готовності пляжу для маломобільних груп населення на 11-й станції Великого Фонтану. Директор департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Віталій Денисов доповідав про реалізацію цього проекту, однак демонстрував тільки ескізи, без реальних фотографій. І через це головуючий віце-мер Петро Рябоконь зупинив Денисова і попросив доповідати по суті і показати як зараз виглядає пляж. Як виявилось робота не просунулася ні на крок.

Міжнародне співробітництво і фінанси

Забезпечення всебічного розвитку партнерських відносин з різними країнами світу є пріоритетом для Одеси. Про це заявила директор департаменту міжнародного співробітництва та маркетингу Олександра Олійникова на апаратній нараді, яка відбулась 1 липня у мерії. Також на нараді було розглянуто питання міського бюджету. Як зазначила  директор департаменту фінансів, віце-мер Світлана Бедрега, планові показники січня — червня 2019 року були перевиконані. Вона підкреслила, що існувала заборгованість по субвенціям на 11 мн грн, однак на минулому тижні департамент отримав ці кошти.

В Одесі відкрили сучасні дитячі майданчики

До дня молоді в Київському районі в рамках соціальної ініціативи «Дім, у якому ми живемо» протягом двох днів відкривали сучасні дитячі майданчики. Десятки дітей разом з батьками, дідусями і бабусями зібралися в цю суботу на Варненській 19/4  та у неділю на Глушко 17/1 . Де б не відбувалося подібна подія, вона завжди стає справжнім святом для дітей. Відкривав нові майданчики депутат від Київського району Дмитро Танцюра.

Українська делегація в ПАРЄ

Російська федерація повинна виконати найголовніші моменти, які були ухвалені резолюціями ПАРЄ, аби українська делегація повернулась до роботи в Раді Європи. Роботу України в Парламентській Асамблеї призупинено до висновків Венеціанської комісії. Про це голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв заявив під час засідання комітету ВРУ із закордонних справ. Зокрема, йдеться про безумовне, звільнення військовополонених моряків, політв’язнів в РФ, Криму та на тимчасово окупованому Донбасі, й забезпечення прав кримських татар.

Ракетні удари по Сирії

Близько десяти винищувачів Військово-Повітряних Сил Ізраїлю завдали ракетного удару по околицях Хомса і Дамаска в понеділок, 1 липня. Про це повідомляє сирійське інформаційне агентство SANA. В результаті обстрілу чотири людини загинули, ще 21 отримали поранення.  Серед загиблих — дитина. За даними агентства, представники Міністерства оборони Ізраїлю від коментарів відмовилися.

У Гонконзі 1 липня відновилися масові акції протесту

Протестувальники спробували прорватися у будівлю Законодавчої ради, однак її зайняли правоохоронці. Аби не допустити штурму, поліція застосувала сльозогінний газ і гумові кийки. Демонстранти перекрили магістралі. Нинішні демонстрації присвячені річниці повернення Гонконгу Китаю. 1 липня 1997 року Гонконг отримав статус спеціального адміністративного району Китаю терміном на 50 років відповідно до проголошеного Пекіном курсом «одна країна, дві системи», що гарантує особливу автономію, включаючи свободу зібрань, свободу преси й незалежну судову систему.

 

Комментарии закрыты