Міжнародне співробітництво і фінанси

Забезпечення всебічного розвитку партнерських відносин з різними країнами світу є пріоритетом для Одеси. Про це заявила директор департаменту міжнародного співробітництва та маркетингу Олександра Олійникова на апаратній нараді, яка відбулась 1 липня у мерії. Також на нараді було розглянуто питання міського бюджету. Як зазначила  директор департаменту фінансів, віце-мер Світлана Бедрега, планові показники січня — червня 2019 року були перевиконані. Вона підкреслила, що існувала заборгованість по субвенціям на 11 мн грн, однак на минулому тижні департамент отримав ці кошти.

Українська делегація в ПАРЄ

Російська федерація повинна виконати найголовніші моменти, які були ухвалені резолюціями ПАРЄ, аби українська делегація повернулась до роботи в Раді Європи. Роботу України в Парламентській Асамблеї призупинено до висновків Венеціанської комісії. Про це голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв заявив під час засідання комітету ВРУ із закордонних справ. Зокрема, йдеться про безумовне, звільнення військовополонених моряків, політв’язнів в РФ, Криму та на тимчасово окупованому Донбасі, й забезпечення прав кримських татар.

У Гонконзі 1 липня відновилися масові акції протесту

Протестувальники спробували прорватися у будівлю Законодавчої ради, однак її зайняли правоохоронці. Аби не допустити штурму, поліція застосувала сльозогінний газ і гумові кийки. Демонстранти перекрили магістралі. Нинішні демонстрації присвячені річниці повернення Гонконгу Китаю. 1 липня 1997 року Гонконг отримав статус спеціального адміністративного району Китаю терміном на 50 років відповідно до проголошеного Пекіном курсом «одна країна, дві системи», що гарантує особливу автономію, включаючи свободу зібрань, свободу преси й незалежну судову систему.

В Іраку виявили палац, якому понад 3000 років

Палац часів держави Міттані виявили на території водосховища в Курдистані після того, як рівень води сильно впав через посуху. Руїни палацу були покриті водами Тигра в водосховищі Мосул, коли низькі рівні води оголили стіни з глиняної цегли. Розкопками на цьому місці зайнялися археологи з німецького Університету Тюбінгена і Організації археології Курдистану.

Федерація боксу Одеської області

Збори Федерації боксу Одеської області відбулись 28-го червня під головуванням нового президента Федерації Халіда Мусаєва. Серед багатьох питань головними стали нагородження кращих боксерів та їх тренерів, обрання старших тренерів по віковим групам, організація тренувальних зборів та багато інших тем — тому, що бокс не стоїть на місці, а розвивається. Активно розвивається в Одесі й завдяки зусиллям президента Халіда Мусаєва.

 

Комментарии закрыты