Серпневі свята: правила поведінки та пожежна небезпека

Кінець літа радує нас чотирма вихідними днями з 24 по 27 серпня, в які, як прогнозують, очікується суха та сонячна погода. І оскільки жителі міста та області, а також гості нашого регіону обов’язково захочуть провести вільні дні на природі, в прес-центрі Одесит ще раз нагадали про необхідність слідкування за повідомленнями щодо пожежонебезпеки та про базові правила поведінки на природі. Не зважаючи на скорочення кількості випадків загибелі на водоймах, нещасні випадки все ще стаються, а тому в прес-центрі ще раз нагадали і про те, як саме обирати місця для купання.

Надання субсидій: ОСББ та управляючі компанії

22 серпня у прес-центрі Одесит говорили про відмінності у порядку надання субсидій на оплату послуг ЖКГ в будинках ОСББ та управляючих компаній. Так ОСББ веде діяльність з утримання будинку та прибудинкової території, а управляюча компанія управляє будинком. Так перший варіант — утримання будинку — підпадає під житлово-комунальні послуги і це субсидується. А ось з управлінням житлового будинку історія зовсім інша. Сама проблема полягає в тому, що наразі на законодавчому рівні немає необхідного документу, який би регулював відносини між державою та управляючою компанією. Так і міська влада, і голови ОСББ розбираються з проблемою, що постала перед одеситами. І навіть якщо закон про управляючі компанії не приймуть, то така ситуація буде вирішуватись містом за рахунок міського бюджету.

Він будував кораблі: вечер пам’яті Герасима Гречина

21 серпня в приміщенні бібліотеки №33 ім. Трусова пройшов вечір пам’яті, присвячений 111-літтю з дня трагічної загибелі забутого героя корабельної Одеси — Герасима Гречина.  Забутого Одесою, але не забутого родом Гречиних. Герасим Гречин інженер-механік, який своїми знаннями і чесною працею зробив неоціненний внесок у розвиток пароплавства, технічного і промислового потенціалу Миколаєва і Одеси. На жаль, пам’ять про нього була вирвана кривавими роками революції і знищена большевицьким режимом. На вечері пам’яті історик, краєзнавець Олександр Сурілов, сім’я Гречиних розповіли про життя та смерть забутого героя пароплавної Одеси.

Комментарии закрыты