Генплан Одеси розглянули на виконкомі. Ігор Палиця надає повне сприяння МВС. Приклад допомоги герою від дітей. Це флеш-новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Проект Генплану Одеси

Генеральний план Одеси. Проект цього містобудівного документу вперше за останні 10 років було винесено на розгляд виконкому. Цьому передували громадські слухання, які пройшли 5 разів, безліч експертиз в різних державних інститутах. І, нарешті, проект генерального плану розвитку міста до 2031 року, доопрацьований з урахуванням зауважень громадськості, був внесений до порядку денного засідання виконавчого комітету, яке мер Одеси Геннадій Труханов назвав історичним. Подробиці — в матеріалі наших кореспондентів.

Сутичка в Одесі

На Фонтані сталася сутичка зі стріляниною. Активісти «Правого сектора» і «Самооборони» атакували будмайданчик на території парку Юність і розгромили його. Мова йде про одну з скандальних ділянок, яка раніше належала до парку, але пізніше була приватизована групою осіб. На одній з цих ділянок знову спробували розпочати будівництво житлового будинку: ділянку обгородили парканом і навіть почали рити котлован. Місцеві жителі звернулися за допомогою в «Самооборону», тоді як забудовник викликав співробітників охоронної фірми «Центр». Між сторонами відбулася сутичка, зіткнення було достатньо серйозним, зокрема, є постраждалі. На місці події працювала слідчо-оперативна група міліції. Наразі час всі учасники конфлікту доставлені в Шевченківський відділ міліції для з’ясування обставин події.

Губернатор надає сприяння МВС

Голова Одеської обласної державної адміністрації Ігор Палиця надає повне сприяння Міністерству внутрішніх справ України з усіх питань. Про це на прес-конференції повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Зокрема, Аваков підкреслив, що Одеса — це територія України і тут будуть діяти закони України. Губернатор чудово це розуміє. Він також зазначив, що з Ігорем Палицею обговорювалося питання боротьби з контрабандою в українських портах і тут з боку очільника області теж відчутна підтримка.

Допомога вченому від народного депутата

До громадської приймальні народного депутата Миколи Скорика, звернувся колектив викладачів Політехнічного університету з проханням допомогти професору Ростиславу Герасимяк. Доктор технічних наук, який пропрацював в одеському вузі майже 58 років, серйозно хворий на лейкемію, і потребує підтримки. На рахунку вченого 13 винаходів і 250 наукових статей. За дорученням народного депутата Миколи Скорика професору була надана матеріальна допомога.

Звернення громадян

Від часу роботи громадської приймальні Миколи Скорика в Київському районі Одеси, на особистий прийом до нардепа звернулися 8 громадян. В результаті проведеної роботи три звернення одеситів повністю задоволені. Так, в ході звернення одного з громадян, народний депутат направив депутатське звернення Одеському міському голові Геннадію Труханову. Прохання було вирішене в повному обсязі. За рішенням опікунської ради при Одеському міському голові було прийнято рішення виділити грошову допомогу багатодітній сім’ї. Крім того, були вирішені питання, які стосувалися юридичної допомоги та банківських питань.

Британська рада

Молодих одеських режисерів і драматургів запрошує до співпраці Британська Рада. Мова йде про старт трьох конкурсів для театрального співтовариства. У фокусі оновленої театральної програми Британської ради у нинішньому році — розвиток українських молодих професіоналів і налагодження ефективних професійних зв’язків між Україною та Британією. Більше знають наші кореспонденти.

Приклад для кожного

Приклад для кожного. Учні гімназії №2 спільно з волонтерами підтримали одеського пораненого героя. Всього за два дні школярі зуміли назбирати 6 тонн і 200 кілограмів макулатури, щоб взяти участь у благодійному проекті «Перетворюємо сміття в допомогу». Завдяки такій масштабній акції серед школярів, волонтери змогли допомогти одеському герою, перерахувавши на рахунок пораненого бійця 7400 гривень. Дізнавшись про акцію, поранений боєць Олесандр Голопоталюк у власній сторінці на Фейсбуці, подякував дітям та написав, що зворушений такою акцією.

Не будьте байдужими і пам’ятайте, що від вас може залежати чиясь доля. Зустрінемось з вами завтра. Бережіть себе.

 

Комментарии закрыты