Україна-НАТО: обмін секретною інформацією

Український парламент прийняв в цілому законопроект про обмін інформацією з НАТО. Йдеться про законопроект про ратифікацію адміністративних домовленостей щодо охорони інформації з обмеженим доступом між урядом України та Організацією Північноатлантичного договору. Відповідно до пояснювальної записки законопроекту, адміністративні домовленості забезпечують рівноправний, партнерський характер взаємовідносин у процесі інформаційного обміну та зобов’язують сторони вживати необхідні заходи для охорони отриманої під час співробітництва інформації з обмеженим доступом. Ратифікація цих домовленостей має сприяти підвищенню ефективності взаємовигідного співробітництва України з НАТО.

Юрій Луценко розповів про найбільші досягнення

Генеральний прокурор Юрій Луценко 24 травня виступив зі звітом у Верховній Раді України. У ході звіту він зізнався парламентарям, що вважає своїм найбільшим досягненням на посаді глави ГПУ завершення досудового розслідування і початок суду над колишнім президентом України Віктором Януковичем. Екс-президента прокуратура звинувачує в державній зраді. Генеральний прокурор спростував закиди громадських організацій про те, що у Генеральній прокуратурі немає антикорупційних справ. Він повідомив, що проти Януковича і його найближчого оточення є десятки проваджень по корупції. У ключових справах вже закінчено досудове слідство проти Януковича, Азарова, Арбузова, Колобова, Савицього, Клименка, Курченка та інших діячів і тепер питання за Печерським судом. Крім того, за словами Луценка, співробітники Генеральної прокуратури України та Національного антикорупційного бюро за рік повернули до державного бюджету 52 млрд грн.

При цьому Юрій Луценко зазначив, що прокурори заслуговують підвищення зарплати за свою роботу.

Засідання уряду: національна економіка

Зі слів про національну економіку, почав свій виступ голова уряду, Володимир Гройсман на засіданні уряду. За словами прем’єр-міністра України абсолютно всі сектори економіки нашої держави, крім окупованих територій, знаходяться в робочому стані і показують свій розвиток. У 2016-2017 роках, пріоритет підтримки було надано саме аграрному сектору економіки, що призвело до збільшення виробництва. Під час своєї промови, пан Гройсман також подякував вже колишньому міністру аграрної політики — Тарасу Кутовому, який зробив вагомий внесок в розвиток найважливішого для держави сектора.

Слід зазначити, що Володимир Гройсман згадав і системну пенсійну реформу, яка є «ініціативою уряду про підвищення пенсій українським громадянам. «Усі надбання нашої економіки ми будемо конвертувати в реальні зміни якості життя українців», — запевнив прем’єр-міністр.

Презентація нового мікрорайону «Таїровські сади»

Мікрорайон «Таїровські Сади» — це унікальний для Одеси проект створення «міста в місті». Комплексна забудова мікрорайону, яка вже почалася, передбачає створення всієї необхідної інфраструктури для його жителів. Презентація проекту опен-ейр і відкриття відділу продажів мікрорайону «Таїровські Сади» відбулася 23 травня. На святковій події побував наш кореспондент.

Доступніше для туристів: нові плани «Укрзалізниці»

Затоку і Кароліно-Бугаз хочуть зробити доступнішими для туристів. Кілька поїздів далекого прямування продовжать свої маршрути до міста Білгород-Дністровський, щоб охопити чорноморське узбережжя. Відповідні плани мають намір впровадити в Укрзалізниці. Зокрема, залізничники вважають даний сегмент пасажроперевезень дуже важливим. У Затоці і Кароліно-Бугазі зосереджені безліч баз відпочинку, а пряме сполучення з курортами на березі Чорного моря зробить подорож для пасажирів більш зручною, швидкою і доступною. В Укрзалізниці вже працюють над графіком руху майбутніх поїздів, який опублікують додатково.

Комментарии закрыты