Єреванський сквер: вірменська діаспора для Одеси

Одесити отримають чергову можливість проводити вихідні в прекрасному місці. Вірменська діаспора дарує нашому місту Єреванський сквер — зелену зону з майданчиком і фонтанами, в якій давно мають потребу жителі Приморського району.

Книжкова Одеса: міжнародний фестиваль

Нещодавно в Одесі пройшов флешмоб «Одеса читає — Одесу читають», а з 3 по 6 серпня нас чекає 21 міжнародний книжковий фестиваль «Зелена хвиля» — вже традиційний для нашого міста захід. Одесити всіма силами підтримують звання «найбільш читаючого міста України». Але цього року все значно серйозніше та масштабніше. Крім Дерибасівської та Міського саду, фестиваль відбудеться в низці одеських закладів: Термінал-42, 4City, галерея Invogue, Hub Odessa, Одеський літературний музей та Пасаж. І за доброю традицією фестиваль «Зелена хвиля» відвідає і славетний одесит — Михайло Жванецький.

Щедрий дарувальник: день народження великого філантропа

25 липня 1831 року в нашому місті у грецькій родині народився відомий громадський діяч та філантроп Григорій Григорович Маразлі. Саме з цієї нагоди 25 липня Центральна міська бібліотека ім. Франка запросила до себе юних гостей, аби розповісти їм про людину, без якої не було б половини історичної Одеси.

Комментарии закрыты