Мер міста запропонував деяким чиновникам звільнитися

Мер Одеси Геннадій Труханов запропонував звільнитися «за власним бажанням» двом чиновникам, відповідальним за пляжі. Таку пропозицію він озвучив в ході апаратної наради. Написати заяву Геннадій Труханов запропонував начальнику управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Геннадію Мірошниченку та директору Комунального Підприємства «Узбережжя Одеси» Анатолію Половку. В ході доповідей останніх з’ясувалося, що більшість пляжів Одеси — 13 з 26, зданих в оренду, до цих пір не мають паспортів, але ведуть діяльність.

Моредослідницькі проекти ОНУ ім. Мечникова

У Всесвітній день океанів про моря. Точніше — про Чорне море розповіли одеські науковці. Сьогодні наше місто — морські ворота країни, а Одеський національний університет — передова комплексних морських досліджень. З 2003 року ОНУ ім. Мечникова реалізує ряд урядових і міжнародних моредослідницьких проектів.

Одеський зоопарк відкрив книжкову зону

Ось уже більше десяти років і педагоги, і батьки нарікають на те, що сучасні діти дуже мало читають.  Дійсно, криза читання в усьому світі досягла загрозливого розмаху, і наша країна, на жаль, не стала винятком. Але фахівці запевняють, що прихід новітніх технологій ніколи не замінить кращого друга для дітей — книгу. І тому Одеський зоопарк традиційно відкрив зелену зону для читання просто неба на літній період.

В бібліотеці ім. Грушевського презентували книгу про пам’ять

Книга про пам’ять. Саме так назвав український письменник Валерій Пузік свою нову збірку «Моноліт», презентація якої відбулась 9 червня в бібліотеці Грушевського. Що згадує автор — учасник Антитерористичної операції, доброволець — і якою пам’яттю ділиться з читачем?

Комментарии закрыты