Одеса-Хмельницький: додатковий літній потяг

На літній період Укрзалізниця призначила в південному напрямку ще один поїзд — Одеса – Хмельницький. Потяг № 782/781  курсуватиме з 25 липня по 5 вересня по вівторках. З Одеси він відправлятиметься о 13 годині з прибуттям о 20 до Хмельницького. У зворотньому напрямку — відправлення з Хмельницького о майже 9 вечора та прибуття в Одесу о 4:20 ранку. Поїзд курсуватиме через Подільськ, Вапнярку, Жмеринку. У його складі – купейні, плацкартні вагони та вагони з місцями для сидіння, повідомляє прес-служба Укрзалізниці.  Усього  на період літніх перевезень призначено 32 додаткові поїзди в популярних напрямках.

Єреванський сквер: вірменська діаспора для Одеси

Одесити отримають чергову можливість проводити вихідні в прекрасному місці. Вірменська діаспора дарує нашому місту Єреванський сквер — зелену зону з майданчиком і фонтанами, в якій давно мають потребу жителі Приморського району. Про те, як проходить будівництво Єреванського скверу і коли ж чекати його відкриття, — дивіться далі.

Книжкова Одеса: міжнародний фестиваль

Нещодавно в Одесі пройшов флешмоб «Одеса читає — Одесу читають», а з 3 по 6 серпня нас чекає 21 міжнародний книжковий фестиваль «Зелена хвиля» — вже традиційний для нашого міста захід. Одесити всіма силами підтримують звання «найбільш читаючого міста України». Але цього року все значно серйозніше та масштабніше. Крім Дерибасівської та Міського саду, фестиваль відбудеться в низці одеських закладів: Термінал-42, 4City, галерея Invogue, Hub Odessa, Одеський літературний музей та Пасаж. І за доброю традицією фестиваль «Зелена хвиля» відвідає і славетний одесит — Михайло Жванецький.

Танець буто: новий фестиваль в Одесі

З 26 по 29 липня в Одесі пройде ще один молодий фестиваль. Вже певний час в нашому місті існують танцюристи буто. Це напрямок сучасного японського танцю, який виник трохи більше 50 років тому і має дуже своєрідну східну філософію та естетику. У буто немає звичних стрибків, обертів, виконавець може взагалі певний час не виконувати жодних рухів, роблячи акцент на тілі, а не на його діях. Саме с цим незвичним явищем і хочуть познайомити одеситів організатори фестивалю. Протягом чотирьох днів обіцяють 17 перфомансів. Вони відбуватимуться як просто неба, наприклад, парад буто по Дерибасівській чи виставка картин на Морвокзалі, так і в різних музичних клубах. Центральна подія фестивалю пройде в музеї Західного та східного мистецтва 28 липня. У ній візьмуть участь танцюристи буто з України та гість фестивалю з Японії Джун Кавасакі.

Комментарии закрыты