Дорога додому: неприємний сюрприз для українців

Неприємним очікування завершився для 300 українців, у тому числі одеситів, відпочинок на Криті. Рейс авіакомпанії Windrose, виліт, який мав відбутися 25 липня о 17:45 відкладали до 20.00, згодом перенесли на 10.00 наступного дня. Протягом дового часу люди не могли отримати жодної конкретної інформації, у чому ж справа. Люди  намалися звернути на себе увагу, блокуючи паспортний контроль. Сьогодні, після висвітлення цієї ситьуації у ЗМІ, літак українцям подали близько півдня. О 15 годині українці приземлились у Києві.

Виступ нардепа на сесії міськради

Сьогодні проходить сесія Одеської міської ради. На її початку Одеський міський голова ,який і вів засідання, надав слово народному депутату України Мустафі Найєму. У своєму виступу нардеп похвалив Одесу за створення сайту щодо звернень громадян, кращий такий сервіс у країні, на його думку, та за розвиток паркових зон. При цьому він розкритикував створення КП «Муніциплаьна охорона». На думку Найєма кошти, які виділяються на цю структуру, можуть витрачатися на інші соціально значимі проекти. У свою чергу міський голова Геннадій Труханов високо оцінив роботу муніципальної охорони щодо забезпечення безпеки в місті.  » Всі заходи в Одесі проходять без порушення громадського порядку. І в цьому величезна роль, в першу чергу, Національної поліції, патрульної поліції і, звичайно, департаменту муніципальної безпеки. Люди відчувають безпеку. І ми вдячні тим людям і в Нацполіціі, і нашим хлопцям». Геннадій Труханов додав, що  80% особового складу Муніципальної охорони становлять ці люди, які служили в зоні АТО. Також у ході сесії депутати відмовились приймати рішення щодо голосування з руки за окремі проекти на сесіях, виділили 5 мільйонів гривень СБУ для боротьби з тероризмом, розглянули низку змін у цільові програми, питання земельних відносин тощо. Серед перших питань — депутати проголосували за присвоєння Кірі Муратовій звання почесного громадянина Одеси. Всі подробиці засідання сесії — у вечірніх випусках наших новин.

Підтримка дітям Донбасу від одеських волонтерів

Дітям Волноваського району передали близько тисячі шкільних костюмів від одеських волонтерів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.   На заклик 28- механізованої бригади їх придбали бізнесмени Одеси та Южного.

Змагання гоночних яхт проходять в Одесі

З 24 по 30 липня яхтсмени з усієї України приймають участь в Чемпіонаті серед крейсерсько-гоночних яхт. Чемпіонат був дуже довгоочікуваним і проводиться в Одесі вперше. Учасники змагань мають великий досвід, деякі з них перемагали у чемпіонатах по всій Європі і вважають вітрильний спорт сімейним, приймаючі участь в регаті разом зі своєю родиною. Про те у чому полягає успіх гарного яхтсмена та як готувались до регати в Чорноморському яхт-клубі — далі в сюжеті.

Комментарии закрыты