Гужва вийшов на волю після внесеної застави

Ігор Гужва вийшов на волю після внесеної вчора застави у півмільйона гривень. На виході його зустрічали журналісти різних ЗМІ, яким він продемонстрував довідку про звільнення. Тут же Гужва заявив, що його арешт і обшук у виданні, де він працює головним редактором, це не останнє. За словами Гужви, влада готує ще дві справи проти нього і вдиння «Страна.ua». Нагадаємо, Ігоря Гужву звинувачують в отриманні хабара в 10 тисяч доларів США за непублікацію матеріалу з критичними публікаціями на адресу нардепа Дмитра Лінька (Радикальна партія). Лінько підтвердив вимагання з боку Гужви. Увечері 22 червня до редакції інтернет-видання «Страна.uа» прийшли з обшуком. Головний редактор видання  заявляє, що кримінальну справу проти нього сфальсифіковано.

День Конституції: урочистості з нагоди 21-річчя

27 червня, напередодні Дня Конституції України, в Одеському академічному Театрі опери і балету відбулися урочисті заходи. Одеситів та мешканців регіону привітали керівники міста й області. Багатьох з присутніх у залі, найкращих у своїй галузі, було відзначено почесними нагородами Президента і Кабміна України, також відзнаками Одеського міського голови та міської і обласної рад. Голова Одеської державної адміністрації у своєму виступі зазначив, що, коли ми говоримо про Конституцію, то говоримо про те, що нас об’єднує. Одеський міський голова Геннадій Труханов зі святкової сцени Одеської опери підкреслив: акцентом цього свята є рівність усіх нас без винятку перед законом
. «Теплі кредити»: участь державних банків

У прес-центрі Одесит тривають прес-конференції, присвячені реалізації програми «теплих кредитів» і участі в ній державних банків. Однією з важливих складових житлово-комунальної реформи є саме модернізація житлового фонду. У здійсненні цієї реформи беруть участь і державні банки, яким країна доручила приймати документи у людей, які бажають поліпшити житлово-комунальні послуги та їх якість. Представники «Ощадбанку» поділилися всіма тонкощами того, що ж таке «теплі кредити» і як користуються ними жителі Одеси. А ми нагадуємо, що програма «теплих кредитів» стартувала як загальнодержавна ще в 2014 році. За останні 2 роки програма встигла зарекомендувати себе серед населення, а кількість громадян поінформованих про такі «кредити» тільки зростає. За весь час дії програми, сума кредитів, яка була отримана жителями Одеси сягнула 10,5 мільйонів гривень. Загальний розмір компенсації з міського бюджету по ним склав 2 мільйони гривень. Розмір компенсації для 20 ОСББ та 11 ЖБК — 740 тисяч гривень. Окрім цього 417 фізичних осіб отримай 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Карта деревu>соціально активний громадянин

А презентація проектів у рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин» продовжується. 27 червня у прес-центрі Одесит презентували «Відкриту карту дерев Одеси» — проект, який передбачає створення онлайн-карти з інформацією про зелені насадження міста. 

Це дозволить робити глибокий аналіз кількості, характеристик та стану дерев у місті — а отже слідкувати за їх аварійністю та потребою в роботі поливальної техніки.

ЖК «Левітана» — конфлікт із сільрадою

26 червня жителі ЖК «Левітана», що в селищі Таїрова прийшли до сільської ради з вимогою не допустити відкриття дороги на їх прибудинковій території. У будинку приживають в основному молоді сім’ї з дітьми. Саме за безпеку дітлахів бояться дорослі. До чого прийшли сторони? Дізнаємося прямо зараз.

Комментарии закрыты