40 млрд грн  викрадених при Януковичіповернуті до  бюджету

40 мільярдів гривень, вкрадених з державного бюджету високопосадовцями за часів Януковича повернуті Україні. Про це Генеральний прокурор Юрій Луценко відзвітував президенту. За його словами, судове рішення було прийняте раніше, минув місяць на апеляцію, рішення набуло чинності. Президент додав, що він виступить із відповідною ініціативою в парламенті, аби ці гроші були спрямовані на соціальну підтримку незахищених верств населення та на оборонний комплекс. Також генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що 4 травня розпочинається судовий процес по звинуваченню Віктора Януковича у державній зраді.

Правоохоронці готуються до важкої служби на травневі свята 

На Куликовому полі відбувся стройовий огляд та інструктаж особового складу поліції, Нацгвардії і Держслужби надзвичайних ситуацій напередодні виходу на службу з охорони громадського порядку на травневі свята. Окрім правоохоронців, участь у заході взяли очільник області Максим Степанов на керівник обласної поліції Дмитро Головін.

Травневі свята: готується і Нацгвардія

Під час 2 та 9 травня, в Одесі очікується посилення заходів безпеки. Вже зараз, у випадках напруги та екстрених ситуаціях, в місті постійно працює Особовий Склад Служби Несення Громадського порядку Національної Гвардії України. У зв’язку з напруженням, яке може статися в травневі свята, для підтримання належної ситуації і відсутності провокацій, для підтримання порядку і запобіганню масових заворушень, буде залучена максимальна кількість особового складу, як Національної Гвардії, так і поліції. Всі силові структури будуть нести службу в посиленому варіанті для забезпечення спокою містян.

70-річний ювілей технікуму промислової автоматики

27 квітня Технікум промислової автоматики відзначає свій день народження — 70 років. За цей час навчальний заклад підготував тисячі висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють у різних структурах галузі. Технікум завжди намагається йти в ногу з часом і сьогодні підбиває підсумки роботи. Подробиці — далі в сюжеті.

 

Комментарии закрыты