День Хрещення Русі. Рішення сесії. Одеські правоохоронці вирушили в зону АТО. В ефірі флеш новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

28 липня: День хрещення Русі-України

День хрещення Русі-України — державне свято, яке припадає на 28 липня. Цього дня православна церква вшановує пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира, який поклав початок християнізації Київської Русі. Історики назвали його великим, церква — святим рівноапостольним, а народ прозвав Володимиром Красне Сонечко.

Увічнення пам’яті воїнів АТО

Депутати міської ради сьогодні в ході позачергової сесії ухвалили рішення про розробку заходів щодо увічнення пам’яті воїнів АТО. За створення комісії, яка також займеться розробкою проекту меморіалу воїнам АТО, проголосували 70 депутатів. За попередніми даними, пам’ятник встановлять біля Лунного парку, неподалік Потьомкінських сходів

Пам’ятник Маразлі з’явиться на Грецькій площі

Також під час сесії депутати прийняли рішення про погодження місця встановлення бюста Маразлі — одного з найшанованіших Громадян міста. Бюст Почесному громадянину Одеси, меценату, багатолітньому міському голові Григорію Григоровичу Маразлі буде розміщений на Грецькій площі.

Одеські правоохоронці вирушили в зону АТО

Сьогодні від Головного управління МВС України в Одеській області до зони проведення антитерористичної операції виїхали працівники міліції, які добровільно виявили бажання нести службу по захисту державної єдності України. Гіоргі Лорткіпанідзе побажав своїм підлеглим, які найближчим часом захищатимуть територіальну цілісність України на сході, терпіння та мужності. Одеські міліціонери будуть задіяні для посилення українських позицій, забезпечення правопорядку, захисту держави від зовнішнього ворога, протидії антидиверсійній діяльності. Правоохоронці вирушають на схід у повному екіпіруванні, забезпечені всім необхідним для несення служби та виконання бойових задач, — зазначають у відомстві.

Карантинний мол: будівельні роботи продовжені

Будівельні роботи на Карантинному молу відновлені. Про це повідомляє адміністрація Одеського порту. Перший і другий пускові комплекси терміналу введені в експлуатацію ще в серпні минулого року. Зараз на терміналі розпочата підготовча робота: облаштування тимчасових доріг, розворотних і площ для зберігання будівельних матеріалів, мобілізується необхідна будівельна техніка.  У найближчі два місяці планується приступити безпосередньо до гідротехнічних робіт. Таким чином, тимчасове припинення будівельних робіт на новому терміналі в минулому, і незабаром завершиться реалізація проекту «Карантинний мол», — зазначили у відомстві.

Пам’яті Юрія Свірського

27 липня в данину пам’яті контр-адмірала, Юрія Свірського на фасаді будинку одеського загону морського охорони, була встановлена меморіальна дошка. Особистість Свірського об’єднує Україну і Польщу, так як у 1918 він був командиром морського флоту України, а з 1922 по 1947 роки командував військово-морським флотом Польської республіки. Покласти квіти до меморіалу прийшли представники польського МЗС, духовенство, дипломати, представники обласної та міської влади.

«Чорноморець»: матчі 4-го туру

До уваги футбольних фанатів. Прем’єр-ліга затвердила дати і час початку матчів 4-го туру. Одеський «Чорноморець» і львівські «Карпати» зіграють у Львові 8 серпня, в суботу. Початок поєдинку — о 19:30. Нагадаємо, найближчий матч «моряки» проведуть в Одесі — в Південну Пальміру 2 серпня завітає чемпіон і володар Кубка України — київське «Динамо». Початок матчу — 19:30.

Поки що це все. Більше інформації чекайте у випуску о 18-й. Залишайтеся з нами. Зустрінемось через дві години.

Комментарии закрыты