Іловайська трагедія: Україна згадує страшні події 2014-го

Впродовж трьох років тривають дискусії та ведеться слідство щодо Іловайської трагедії. Дані про втрати різняться й по сьогодні. 14 серпня цього року свої висновки оприлюднила Генпрокуратура: 366 українських воїнів загинуло, 429 — отримали поранення різного ступеню тяжкості, 300 — потрапили у полон. Вцілілі учасники тих пекельно-серпневих подій називають ще більшу кількість загиблих.

Меркель і Макрон: звернення до України і Росії

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і лідер Франції Еммануель Макрон закликали Петра Порошенка і Володимира Путіна активніше підтримувати перемир’я на сході України. У заяві, поширеній німецькою прес-службою, йдеться про те, що з 22 серпня, коли були проведені переговори в нормандському форматі, на Донбасі не спостерігається перемир’я: ситуація залишається вкрай напруженою. У заяві йдеться про те, що спостерігачі ОБСЄ продовжують повідомляти про загрози для своїх співробітників і обмеження свободи пересування, особливо гостро — на тимчасово непідконтрольних Києву територіях. Після заяв європейських лідерів Президент України Петро Порошенко доручив командуванню Збройних сил України продовжувати дотримуватися режиму припинення вогню в зоні проведення антитерористичної операції. Також, представник ОБСЄ Олександр Хуг заявив про те, що ситуація на Донбасі залишається вкрай непростою, тому що обидві сторони порушують перемир’я. За його словами, навіть вогонь у відповідь порушує Мінські угоди, тим більше, що фактично неможливо визначити, хто ж перший почав стріляти. А ми нагадуємо, що з 25-го серпня на сході України повинно було діяти «шкільне перемир’я», яке бойовики порушили в перший же день.

Масові обшуки: ГПУ активізувалася в Миколаєві

У Миколаєві зранку 29 серпня проходять обшуки у 90 депутатів міськради та бізнесменів. У прокуратурі області повідомляють, що слідчі дії за участю спецпідрозділів правоохоронних органів, які масово проводять обшуки у політиків і бізнесменів Миколаєва, здійснюються в рамках кримінальних проваджень у сфері заволодіння бюджетними коштами, вимагання, рейдерства, погроз вбивством і іншими тяжкими злочинами. Повідомляється, що слідчі дії проводяться прокуратурою, Службою безпеки та Нацполіцією Миколаївській області. Також до проведення обшуків залучені спецпідрозділи «Альфа», «Корд» і правоохоронці з інших регіонів. Всі слідчі дії санкціоновані судом.

Хвороби серця: гострий коронарний синдром

Рівень смертності від серцево-судинних захворювань в Україні залишається одним з найбільш високих. 28 серпня Олександр Слободян, лікар-кардіолог вищої категорії дав прес-конференцію на якій в черговий раз нагадав громадянам про гострий коронарний синдромом, комплекс ознак, що передує інфаркту міокарда.

Дана тема як ніколи актуальна в нашій країні, з огляду на те що «інфарктники» в Україні стають все молодшими — лікарі пояснюють це великою кількістю стресів і шкідливими звичками. Але все ж таки заспокоює те, ​​що запобігти розвитку важкого інфаркту міокарда можливо — якщо швидко і своєчасно почати лікування. Проблема залишається в тому, що багато людей не завжди сприймають болі в серці як щось серйозне, відкладаючи візит до лікаря на потім.

Також, на думку лікаря, людині важливо робити те, що вона може змінити: необхідно вести правильний спосіб життя, багато рухатися і не курити. Велике значення має і стан нервової системи, адже позитивний настрій в будь-якому випадку покращує стан вашого здоров’я в цілому.

Оксамитовий сезон в Одеській опері

9 заходів, 2 гала-концерти, 2 соціальних проекти. Більше 20 запрошених солістів. Палітра яскравих фарб та настрою. Музика та видовище на будь-який смак!.. 8-го вересня стартує третій фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері». Цього року він присвячений знаменній даті – 130-річчю архітектурного шедевру –Одеського оперного театру! Про програму цього масштабного фестивалю розповіли на прес-конференціїї його організатори.

Комментарии закрыты