Євробачення-2017: Україну можуть оштрафувати на 200 тис. євро

На Україну будуть накладені санкції через недопуск на Євробачення російської співачки Юлії Самойлової. Відповідну заяву зробив голова Національної суспільної телерадіокомпанії Зураб Аласанія. За його словами, сума штрафу може сягнути 200 тисяч євро. На оскарження цього рішення є 20 діб. «Будемо оскаржувати рішення в Наглядовій раді Євробачення, хоча є відчуття, що це ні до чого не призведе. Власне, остаточне рішення ними прийнято», — зазначив Аласанія. Нагадаємо, рішення про заборону в’їзду в Україну учасниці «Євробачення» від Росії Юлії Самойлової було прийнято СБУ. Через те що співачка виступала в окупованому Криму.

Торецьк: критична ситуація з водою

У місті Торецьк на Донеччині виникла вкрай важка ситуація із водопостачанням. Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО полковник Олександр Мотузяник. Ще на початку року внаслідок обстрілів з боку бойовиків було пошкоджено ділянку міського водоводу.

Сучасні сухпайки, відповідно до міжнародних стандартів

Військовослужбовці Збройних Сил України в районі АТО отримали перші 12 тисяч наборів сухпайків нового зразка. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони. «Відповідно до технічних умов, затверджених у 2016 році, у харчових наборах нового зразка значно розширено асортимент страв», — зазначено в повідомленні. Відтепер кожен набір містить ще й першу страву, сухофрукти, джеми, а також засоби безполуменевого розігріву їжі. Окрім того, у новому харчовому наборі використовується сучасна технологія пакування (реторт-пакет), що забезпечує його компактність і зручність під час використання.

Ремонт та модернізація ліфтів

У 2017 році в Одесі, в рамках Міської цільової програми заміни, модернізації та диспетчеризації ліфтів в Одесі на 2016-2020 роки, буде капітально відремонтовано з заміною ліфтового обладнання 300 ліфтів. Ще 75 — модернізують. Також програмою передбачено роботи з диспетчеризації ліфтів, які дозволять диспетчерам дистанційно отримувати інформацію про причини несправності ліфта, запускати і зупиняти ліфти.

Виконавчий комітет: захист одеського узбережжя

Питання захисту одеського узбережжя стоїть особливого гостро. Про це мер Одеси Геннадій Труханов повідомив сьогодні в ході засідання виконавчого комітету Одеської міськради. Над вирішенням актуального питання зараз активно працюють як місцеві фахівці, так і члени-експерти профільної єврокомісії. Також, за словами мера, місту сьогодні вкрай необхідні сміттєпереробний завод і нові очисні споруди.

Магістральний проїзд: маршрут 13-го трамвая

Уздовж маршруту 13-го трамвая на ділянці між проспектом Небесної Сотні і Люстдорфською дорогою передбачається побудувати магістральний проїзд. На засіданні виконкому Одеської міської ради топологію даного проекту представив начальник управління дорожнього господарства Андрій Шмагай. Передбачається, що магістраль пройде по обидва боки лінії 13-го трамвая і матиме по дві смуги руху в кожну сторону.

Воїни АТО: повернення до Одеси

Місто-герой Одеса невпинно чекає на тих своїх синів, які сьогодні виконують свій громадянський обов’язок, захищаючи на сході України незалежність та цілісність рідної землі. І сьогодні місто вітало тих одеситів, що повернулися після виконання бойового завдання в зоні АТО.

Комментарии закрыты