Президент: НАБУ – незалежний орган

Президент Петро Порошенко не став коментувати дії Національного антикорупційного бюро по відношенню до глави Держфіскальної служби Романа Насірова. Про це повідомив прес-секретар глави держева Святослав Цеголко у своєму твітері. Відповідаючи на питання журналіста під час робочого візиту до Харкова президент лише зауважив, що «НАБУ- незалежний орган». Нагадаємо, Насірова підозрюють у скоєнні дій, що завдали збитків державі на суму 2 мільярди гривень. Ніби він приймав необґрунтовані рішення про відстрочення рентної плати за видобуток корисних копалин. Це і допомогло народному депутату Олександру Онищенку втілити в життя корупційні схеми, які наразі йому інкримінуються. Детективів НАБУ, котрі прийшли до лікарні «Феофанія», куди був госпітализований глава ДФС,  спочатку не пускали в середину, вони все ж таки вручили Насірову повідомлення про підозру. Пізніше в пресс-службі НАБУ заявили, що Насіров взятий під варту, тоді як у лікарні повідомили, главі ДФС зробили операцію.

Вільні медіа — безпека журналістів

В умовах інформаційної війни, журналісти представляють основну ударну силу. Національна спілка журналістів України та офіс представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ провели відкриту дискусію на актуальну тему «Безпека журналістів – базовий стандарт вільних медіа», де розказали про те, як боротися за свободу слова і захист журналістів.

До 100-річчя Української революції

3 березня в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського відбулись урочистості з нагоди 100-річчя української революції. Захід відбувся згідно постанови президента про відзначення річниці. Цього разу говорили про події, з яких все почалося. Тематика  зустрічі дійсно може здаватись дивною та незвичною, адже довгий час про це ніхто не говорив. На захід  прийшли не лише студенти та школярі, а й українські військові. Кажуть, взагалі активно співпрацюють з бібліотекою ім. Грушевського, а лекції, що тут проходять, відвідують із задоволенням.

Департамент міського господарства відзвітував про роботу

Представники департаменту міського господарство Одеської міської ради відзвітували про виконану за 2016 рік роботу. А також розповіли про те, які цілі поставлені на поточний рік. Подробиці дізнаемося у наступному сюжеті.

 

Комментарии закрыты