В справі Януковича виправлять описки

Київський апеляційний суд повернув матеріали справи щодо державної зради екс-президента Віктора Януковича в Оболонський райсуд для розгляду заяв про виправлення описок і роз’яснення вироку. Про це йдеться на сторінці відповідної справи на сайті суду, повідомляють ЗМІ. “Справу надіслано до суду 1-ї інстанції для розгляду заяв про виправлення описок та про роз’яснення вироку цього суду від 24 січня 2019 року”, — ідеться в графі про події, пов’язані зі справою. Нагадаємо, 24 січня Оболонський райсуд Києва  заочно засудив президента-втікача  Віктора Януковича до 13 років ув’язнення за державну зраду та пособництво у веденні агресивної війни. Захист Януковича подав апеляцію.

Уряд скасував 1200 актів і наказів

Кабінет міністрів України підтримав проект закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності». Про це йшлося на засіданні Кабміну. У тому числі скасовані книги скарг і пропозицій, як радянського рудименту, що не захищає споживача, а створює додаткові витрати для бізнесу.

Україна очолила антирейтинг тих, кого не пустили в ЄС

11 червня 2017 року набув чинності безвізовий режим між Україною та Європейським союзом. Відтак українці можуть вільно перетинати міждержавні кордони країн ЄС — їм не потрібні попередні звернення до посольства для отримання на це дозволу. Однак Україна очолила антирейтинг Європейського агентства кордонів і берегової охорони Frontex за кількістю тих, кого не пустили в ЄС.

Мураєв пропонує переглянути відносини з міжнародним валютним фондом

Скасування Конституційним судом України статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення (ст. 368-2) є порушенням зобов’язань України перед Європейським союзом в рамках Угоди про асоціацію і може призвести до скасування безвізового режиму з Євросоюзом. Таку думку висловив народний депутат Євгеній Мураєв. Також, підкреслює політик, в зв’язку з тим, що боротьба з корупцією в Україні входить в список умов кредитного співробітництва з Міжнародним валютним фондом, то і програма МВФ для Києва може бути перервана. На думку народного депутата Євгенія Мураєва Україні потрібно в терміновому порядку переглядати відносини з Міжнародним валютним фондом.

НАБУ закрило провадження щодо Одеського міського голови

Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення Одеського міського голови Геннадія Труханова. Як повідомляє видання «Українські новини», виробництво припинили ще 28 лютого. «На виконання рішення Конституційного суду, який фактично узаконив незаконне збагачення в Україні, детективи НАБУ розпочали закривати кримінальні провадження за статтею 368-2 КК України. Серед уже закритих – справи за фактами незаконного збагачення посадовців та суддів, а також мера Одеси», – повідомили в бюро.

В Одесі відбувся тренінг для прес-секретарів судів

Українсько-канадський Проект підтримки судової реформи в Україні діє останні 4 роки й охоплює співпрацею ключові судові інституції та декілька пілотних регіонів. Комунікації судової влади — важливий напрямок Проекту, тому в його рамках 6-го березня в Центрі судової комунікації Одеської області відбувся комунікаційний тренінг для прес-секретарів судів Одещини. Тема зустрічі — «Кризові комунікації, стратегічні комунікації та кампанії».

Комментарии закрыты