Георгій Сотников — допомога молодому одеситові

Молодому Одеситові терміново потрібна ваша допомога! Георгію Сотникову всього 19 років, але в 2016 році йому поставили важкий діагноз — пухлина головного мозку, яка виявилася злоякісною. Мати виховує Георгія одна, на наступний сеанс хіміотерапії сім’ї потрібно зібрати ще більше 20 тисяч гривень. Навіть невеликий внесок у майбутнє здоров’я Георгія, зможе приблизити хлопця до одужання. Ваша допомога і небайдужість до проблем ближнього обов’язково повинні відгукнутися добром в душі юнака, який щойно розпочинає своє життя! Реквізити для допомоги — дивіться на екрані.

2 травня: МВС та голова області

Ввечері 2 травня заступник голови МВС України Сергій Яровий разом з головою Одеської держадміністрації Максимом Степановим дали брифінг щодо результатів роботи правоохоронців протягом дня. Незважаючи на затримання декількох громадян, день пройшов спокійно, а всі залучені служби працювали злагоджено та організовано.

Застосування силиукраїнські правоохоронці

Військові поліцейські з Канади навчатимуть українських правоохоронців. Церемонія відкриття курсу «Застосування сили» відбулась днями у Львові. Курс побудований на кращих методиках країн НАТО. Військові навчаться застосовувати силу, відповідно до законодавства, діяти в екстремальних ситуаціях, опанують тактичну медицину, методику проведення досудового розслідування, методи оборони та контролю зброї, покращуватимуть власні навички із швидкісної стрільби в обмеженому просторі.

Нещодавно військовим керівництвом було прийнято рішення про розміщення навчального центру ВСП саме у старовинному Львові. В майбутньому Центр стане потужним осередком підготовки професіоналів. Окрім військових з Канади свій досвід українським колегам передаватимуть також спеціалісти із Польщі, Литви, Сполучених Штатів та Італії.

Ротація в СБУ: новий указ Президента

Президент України Петро Порошенко змінив начальника Управління Служби безпеки України в Одеській області. Відповідний указ опублікований 3 травня, на офіційному порталі президента. Новим начальником обласного управління призначено Олександра Довженка. Генерал-майор Довженко працює в системі СБУ з 1993 року. Служив на різних посадах в регіональних органах і центральному управлінні. У 2012-2013 роках обіймав посаду заступника начальника головного управління СБУ в Києві та Київській області. З 2013 року — начальник Чернігівського управління Служби. Крім Одеси президент замінив керівників СБУ в Києві та 5 областях України. Нагадаємо, раніше СБУ в Одеській області очолював Сергій Батраков, інформації про його нове призначення поки немає.

Президент підписав закон про присвоєння звання Герой України іноземцям

Також Петро Порошенко підписав законопроект про внесення зміни до Закону України «Про державні нагороди » щодо присвоєння звання Герой України.  Про це він написав у своєму Фейсбук. За словами Президента, Україна вдячна і завжди пам’ятатиме подвиг Героїв Небесної Сотні, що віддали найцінніше – своє життя. «Віддали його не тільки за свободу нашої держави, але і за те, щоб зберегти демократію і свободу в усій Європі і в усьому світі. В цій боротьбі пліч-о-пліч з українцями стояли і громадяни інших країн», — додав Порошенко.

Розвиток освіти — цільова програма

3 травня в прес-центрі Одесит відбулась прес-конференція щодо міської цільової програми розвитку освіти міста Одеса на 2017-2019 роки, проект якої було нещодавно схвалено на засіданні виконкому Одеської міської ради. Про деякі пункти, що входять до цієї програми, розповіла директор Департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич. Зазначимо, що за три роки планується витратити на реалізацію програми більш ніж 385 мільйонів гривень. І це далеко не всі кошти, які планують витратити з міського бюджету. Значну частину витрат візьме на себе Управління капітального будівництва.

Комментарии закрыты