Німеччина та Франція проти саміту в Туреччині

Німеччина та Франція виступають проти проведення у Туреччині саміту НАТО 2018 року. Про це повідомляють ЗМІ із посиланням на штаб-квартиру Альянсу. «Ми не хочемо підтримувати престиж Туреччини на міжнародному рівні», — цитують одного з дипломатів, який зазначив, що не можна допустити, щоб склалось враження, ніби Північноатлантичний альянс підтримує внутрішню політику уряду Туреччини. Таку позицію Франції та Німеччини підтримали також Данія, Канада та Нідерланди.  Саме через це НАТО було відхилено запрошення президента Ердогана провести саміт 2018 року в Туреччині. Скоріш за все зустріч лідерів країн-членів Альянсу відбудеться у Брюсселі — але остаточне рішення буде прийнято наприкінці червня.

Угода про асоціацію: Глава Уряду вимагає виконання умов

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від усіх міністерств забезпечити якнайшвидше виконання умов Угоди про асоціацію із Європейським Союзом, і наголошує на персональній відповідальності міністрів за виконання євроінтеграційних заходів. Про це Глава Уряду сказав у ході засідання Уряду. Він підкреслив, що звіти з виконання планів будуть розглядатися щомісячно.

Підписання Декларації з протидії розповсюдженню туберкульозу

30 травня у приміщенні Одеської міської ради пройшло підписання Декларації з протидії розповсюдженню туберкульозу. У заході взяли участь Одеський міський голова Геннадій Труханов і член Парламенту Великобританії баронеса Елісон САтті. Таким чином наше місто зробило ще один крок до посилення гарантій медичної безпеки громадян.

Іра Олексійчук: подарувати дівчинці здоров’я

Батьки 11-річної Іри Олексійчук стукають у всі двері, щоб зібрати необхідну суму на лікування доньки. Всього пару місяців назад лікарі виявили у дівчинки внутрішньомозкове утворення на мозочку. Сім’я Іри переїхала з Криму в 2014 році, її мама і тато є військовими і, на жаль, не мають необхідні 60 тисяч доларів для проведення операції в ізраїльській клініці. Три роки тому Олексійчуки втратили домівку. Тепер вони готові боротись до останнього, аби не втратити набагато більше – свою маленьку донечку. І в цьому їм  потрібна термінова допомога.

Комментарии закрыты