Керівників українських банків  перевірять на відповідність кваліфікації

Національний банк України для забезпечення ефективного корпоративного управління в банках до кінця квітня 2018 року повинен провести оцінку відповідності кваліфікації вищого керівництва 10 найбільших банків країни. Про це йдеться в опублікованому на сайті Міністерства фінансів оновленому Меморандумі з Міжнародним валютним фондом за підсумками третього перегляду програми розширеного фінансування EFF для України. Як наголошується в документі, при необхідності регулятор надасть банкам можливість виправити виявлені порушення протягом 90 днів. До кінця липня 2018 року НБУ проведе аналогічну оцінку щодо наступних 10 найбільших банків, до кінця квітня 2019 року – інших фінустанов України.

Крім того, в меморандумі, який підписали українська владу з представниками Міжнародного валютного фонду, зазначається, що до кінця поточного місяця парламент України повинен затвердити пенсійну реформу.  При цьому сама реформа повинна стартувати в країні з початку наступного року. В документі йдеться про новий список варіантів виходу на пенсію в Україні з широким діапазоном віку. Сама реформа повинна включати в себе можливість вибору умов і терміну виходу на пенсію, який залежить від стажу.

Запит до Кабміну: державна програма розвитку української родини

Депутатська група «Партія «Відродження» звернулась із запитом до Кабінету Міністрів з вимогою створити Державну програму розвитку української родини. Про це під час засідання Верховної Ради заявив народний депутат групи «Партія «Відродження» Андрій Шипко. За даними ООН Україна наразі посідає 172 місце у світі за темпами народжуваності. За даними статистики кожного дня в країні продовжує скорочуватись населення. Якщо у 1993 році українців було 52 мільйоні, то сьогодні ця цифра скоротилася до неповних 46. Ситуацію потрібно виправляти, впевнений парламентар. У Верховній Раді зареєстровано законопроект 6063, розроблений депутатською групою «Партія «Відродження». Ним передбачається відновлення допомоги по догляду за дитиною до 3 років. Збільшення допомоги при народженні першої, другої, третьої дитини до 67, 95 та 135 тисяч гривень відповідно. Та необхідність повернення до диференціації щомісячних виплат цієї допомоги, прив’язав її до прожиткового мінімуму. Повернути безкоштовне харчування в школах для учнів молодших класів, дітей-сиріт, дітей з неповних та багатодітних сімей. Гарантована державна соціальна підтримка українських родин із дітьми необхідна, вважає народний депутат, бо 75% багатодітних сімей живуть в нашій країні за межею бідності, де виховується 20% молодих українців.

Дороги області: ремонтні роботи на півдні

Ремонт та будівництво доріг — вже другий рік називають одним з головних пріоритетів у державній політиці. Так в 2016 було відремонтовано майже 900 кілометрів доріг. У 2017 цей показних планують збільшити до понад 2 тисяч кілометрів, на що заплановано витратити 30 мільйардів гривень.Таку обіцянку дав премєр Володимир Гройсман.   Одеська область — найбільша за площею в Україні, в регіоні чимало провідних підприємств, туристичних цікавинок, різноетнічні центри — великий потенціал. Для його реалізації вкрай необхідні якісні дороги. Робота в цьому напрямку ведеться. Так 235 мільйонів гривень  спрямовані на ремонт траси, яка поєднає численні села та Вилкове Кілійського району з обласним центром. З місця події  — наш кореспондент.

Токсикологічне відділення Університетської клініки ОНМедУ

В Університетській клініці Одеського Національного медуніверситету робиться все необхідне для оснащення відділень цього відомого медичного центру найсучаснішою технікою. Особлива увага — єдиному в Одесі токсикологічному відділенню.

Комментарии закрыты