Петро Порошенко: поліція потребує підтримки суспільства

Президент Петро Порошенко провів оперативну нараду з представниками силових відомств щодо розслідування трагедії загибелі п’ятьох поліцейських в селі Княжичі Київської області в ніч на 4 грудня. Глава держави висловив співчуття родинам загиблих правоохоронців та взяв хід розслідування цієї трагедії під особистий контроль. Президент також наголосив на необхідності підтримки з боку суспільства та закликав не використовувати ці трагічні події для того, щоб «влаштовувати розбірки» та дестабілізовувати політичну ситуацію.

Тим часом, виконуючий обов’язки керівника Національної поліції Вадим Троян повідомив, що в рамках виконання доручення Президента України спільно із СБУ та Генеральною прокуратурою Національна поліція проводила розслідування діяльності злочинних груп, які займалася розбійними нападами та пограбуваннями населення під прикриттям правоохоронних органів.  Спецоперація проводилася по усій країні. В результаті оперативної роботи була виявлена злочинна група, яка діяла на теренах Києва та Київської області. Він повідомив, що до складу злочинної групи входили кілька осіб, серед яких були вже судимі за розбої та особи, які працювали, або мають відношення до правоохоронних органів.Вадим Троян повідомив про затримання усіх бандитів та доповів деталі операції, продемонстрував матеріали щодо  наявних речових доказів злочинної діяльності групи, а також представив хронологію подій цієї трагічної ночі.

Маттео Ренцізаявив про свою відставку

Прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці заявив про свою відставку. Рішення про це він прийняв після того, Як стало зрозуміло: пропоновані його політичною силою зміни до Конституції італійці на референдумі не підтримали. За даними екзитполів, які були оприлюднені одразу після закриття виборчих дільниць, за реформи проголосували від 42 до 46 відсотків, проти висловилися 54-58 відсотків. У центрі запропонованого урядом пакету реформ — скасування рівноправності обох палат італійського парламенту — палати депутатів і Сенату. Зокрема, перетворення передбачали скорочення чисельності сенаторів з 315 до 100. Крім цього, у парламенту забирається право висловлювати недовіру уряду. Передбачалося, що разом із змінами до виборчого законодавства, які набрали чинності влітку, це має полегшити роботу уряду.

Урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування

Починаючи з 2000 року, року ми відзначаємо 7-го грудня День працівників місцевого самоврядування в Україні. Напередодні професійного свята, в яке, в першу чергу, вітають працівників міських і обласних рад, сільських і селищних правлінь, — Одеська обласна рада провела урочисті збори. Одеський міський голова Геннадій Труханов і голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський привітали депутатів і нагородили кращих за зразковий внесок в справу служіння територіальним громадам.

Південне дербі

Принципова гра! 3 грудня, одеський баскетбольний клуб «БІПА» приймав южненський «Хімік»! Зустріч відбулася в  спортивному комплексі «Одеса». Підтримати легендарну команду приїхав мер Одеси Геннадій Труханов. Разом з міським головою за одеситів вболівали і мої колеги — Наталія Стафєєва і Анатолій Ільєнков.

 

Комментарии закрыты