У Києві попрощались з Любомиром Гузаром

У київському Патріаршому соборі Воскресіння Христового люди прийшли на молебень, щоб провести в останню путь предстоятелем Української греко-католицької церкви Любомира Гузара. Прощаються з Гузаром в Києві вже другий день поспіль. Вчора на церемонію прийшов навіть президент Петро Порошенко з дружиною Мариною. У понеділок заупокійна божественна літургія розпочалася об 11:00. Літургію проводить предстоятель УГКЦ — верховний архієпископ Києво-Галицький, митрополит Київський Святослав (Шевчук). Храм заповнений вірянами, а також священнослужителями УГКЦ з різних областей України та з-за кордону. Крім того, на подвір’ї біля собору зібралися віряни, які можуть стежити за похороном з трансляції на спеціально встановленому екрані. Блаженнішого Любомира Гузара поховають у крипті Патріаршого собору Воскресіння Христового.


Олег Ляшко відвідав Одеську обласну клінічну лікарню

8 мільйонів гривень для Одеської обласної клінічної лікарні. Саме таку суму за ініціативою Радикальної партії виділив Кабінет Міністрів закладу на ремонт та придбання устаткування. Урочисто вручити сертифікат на цю значну суму та іменні подарунки приїхав сам лідер Радикальної партії Олег Ляшко.


Одеські поліцейські організували свято для дітей

В Одесі минулими вихідними продовжились заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Так співробітники Національної поліції разом з рятівниками та нацгвардійцями  організували захід «Безпека очима дітей». Про це повідомляє прес-служба обласного управління Національної поліції. В парку Шевченка вартові Посту № 1 виступили з показовим шикуванням та демонстрацією майстерності застосування штик-ножа. Кінологи разом зі службовими собаками показали вміння чотирилапих друзів у виявленні наркотичних засобів та вибухових речовин. Курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ продемонстрували показові виступи з рукопашного бою. За всім цим з цікавістю стежили як малі, так і дорослі. Також в парку вишикувалися службові автомобілі всіх підрозділів, де маленькі відвідувачі мали змогу посидіти всередині та ознайомитися зі специфікою їх роботи. Окрім того, усі бажаючі діти взяли участь у вікторинах та конкурсах. Переможці отримали сувеніри з логотипами Національної поліції та Державної служби надзвичайних ситуацій.


Притулок «Веселка» — знущання над тваринами

В Одесі активісти громадської організації «Вуличний фронт» знайшли притулок для тварин «Веселка», в якому більше 40 кошенят були замкнені в брудній коморі. Частина кошенят вже була мертва. Власниці притулку приносили кошенят і гроші на їх утримання. Мертвих кошенят відвезли у ветеринарну лікарню, де після проведення експертизи встановлять причину їх смерті. Решта тварин чекають на допомогу ветеринарів і новий будинок.

Комментарии закрыты