Конгрес США: 560 млн дол Україні

Обидві палати Конгресу Сполучених Штатів Америки затвердили консолідований проект державного бюджету на 2017 фінансовий рік. Надалі, аби документ набув чинності, його має підписати президент США Дональд Трамп. За схваленим проектом на програми допомоги Україні планується виділити не менше 560 мільйонів доларів, зокрема — понад 238 мільйонів до 1 жовтня на військову та безпекову допомогу. Про це повідомило посольство України в США. «Україна високо цінує двопартійну підтримку у Конгресі США! Обидві законодавчі палати ухвалили Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2017 рік, згідно з яким на програми допомоги Україні планується виділити не менше 560 млн доларів», — зазначається у повідомленні посольства у Фейсбуці.

Рада Європи: права людини в Криму

Комітет міністрів — керівничий орган Ради Європи — оприлюднив рішення «Ситуація в Автономній республіці Крим і місті Севастополь». В ньому Комітет повторив осуд незаконної анексії Криму Росією, наголосивши, що це є порушенням міжнародного права. Орган закликав РФ покласти край всім порушенням прав людини на окупованій території — зокрема, обмеженню свободи вираження та мирних зборів, свавільним затриманням, тортурам та репресіями  проти меншин. Російську Федерацію закликали дотримуватися зобов’язань за міжнародним гуманітарним правом і вжити всіх заходів, аби права людини в Криму було дотримано.

Німеччина застерігає від втручання у вибори

Ганс-Георг Маассен — керівник розвідки Німеччини — застеріг Росію від прийняття політичного рішення щодо можливого втручання за допомогою хакерських атак у майбутні німецькі вибори. Як було зазначено, застереження прозвучало на фоні доказів про викрадення Росією інформації під час хакерського нападу на Бундестаг у 2015 році. «Ми визнаємо, що ця кампанія була керована Росією. Наш супротивник намагається генерувати інформацію, яка може бути використана для дезінформації або впливу на операції», — зазначив голова німецької розвідки. Він додав, що у 2015 році було викрадено дані, що стосувались німецьких депутатів, — і цього вересня подібний сценарій може бути повторено.  Пан Маассен звинуватив Росію у відкритій кампанії дезінформації, але попередив, що Німеччина уважно стежить за загрозами.

Розвиток інклюзивної освіти: Президент подав до парламенту проект Закону

Президент Петро Порошенко подав до Верховної Ради проект Закону, який забезпечить продовження розвитку інклюзивної освіти в Україні. Підписуючи подання, Глава держави назвав цей законопроект надзвичайно актуальним, адже нині в Україні 10% дітей потребують врахування своїх особливостей в освітньому процесі.

«Спляча красуня»: прем’єра в Оперному театрі

Ще одна яскрава подія чекає одеситів та гостей міста. 7 травня в день народження великого композитора Петра Ілліча Чайковського в Оперному театрі  відбудеться прем’єра балету «Спляча красуня» — твору, який нині називають енциклопедією класичного танцю. «Спляча красуня» — один з найвідоміших класичних балетів, який збирає повні зали по всьому світу, не залишаючи байдужим жодного глядача. Одеський театр пропонує режисерську версію солістки балету Маріі Полюдової.

 

Комментарии закрыты