Балаклія: 300 млн грн на відновлення

На відновлення наслідків вибухів на військових складах в Балаклії виділено майже 300 млн грн. Про це повідомив спікер Міністерства оборони України, полковник Максим Праута. З них 99 мільйонів гривень — з держбюджету, у тому числі 9 мільйонів — на розмінування території. Крім того, із резервного фонду держбюджету додатково призначено ще 200 мільйонів гривень на відновлення живучості військових складів та арсеналів.

Розвиток інклюзивної освіти: Президент подав до парламенту проект Закону

Президент Петро Порошенко подав до Верховної Ради проект Закону, який забезпечить продовження розвитку інклюзивної освіти в Україні. Підписуючи подання, Глава держави назвав цей законопроект надзвичайно актуальним, адже нині в Україні 10% дітей потребують врахування своїх особливостей в освітньому процесі.

Екологічний парк: виховання поваги до природи

Створення Екологічного Парку в Одесі — проект, здатний абсолютно змінити якість навколишнього середовища і екологічного стану міста. Сьогодні Європейська комісія має намір допомагати місту біля Чорного Моря рухатися до єдиного європейського майбутнього і думати про глобальні проблеми. Про те, як виховувати в дітях любов до природи, і коли місту чекати на новий Екопарк, — дивіться далі, в сюжеті моїх колег.

«Спляча красуня»: прем’єра в Оперному театрі

Ще одна яскрава подія чекає одеситів та гостей міста. 7 травня в день народження великого композитора Петра Ілліча Чайковського в Оперному театрі  відбудеться прем’єра балету «Спляча красуня» — твору, який нині називають енциклопедією класичного танцю. «Спляча красуня» — один з найвідоміших класичних балетів, який збирає повні зали по всьому світу, не залишаючи байдужим жодного глядача. Одеський театр пропонує режисерську версію солістки балету Маріі Полюдової.

Комментарии закрыты