Інклюзивне суспільство: ті, хто мають особливі потреби

Президент Петро Порошенко під час відвідання середньої загальноосвітньої школи № 168 Києва підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» та Закон «Про внесення змін до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю». Пан Президент зауважив, що коли відвідував різні класи школи і спілкувався з учнями побачив, що маленькі діти вже розуміють, що таке інклюзія, вміють допомагати іншим дітям з особливими потребами соціалізуватись і відчувати себе повноцінними громадянами нашої держави.

Історії про дивовижне: презентація роману Якова Шехтера

Член Спілки письменників Ізраїлю, голова Тель-Авівського клубу літераторів, одесит Яків Шехтер 5 липня презентував в Одесі свій новий роман-фентезі «Друге пришестя Кумранського вчителя». Цей тритомник кілька місяців тому було видано в нашому місті. «В книгах Якова Шехтера, як істинно самобутніх, — своя душа, своя мудрість, своя дорога до справедливості … І до читача …», — писав про Шехтера Анатолій Олексин. Яків Шехтер народився в Одесі, навчався в Сибіру, ​​жив у Вільнюсі. А «російським» письменником став саме в Ізраїлі. Розповідь про зустріч з письменником — в сюжеті нашого кореспондента.

Одеса готується до чемпіонату світу з хокею

Одеса готується до чемпіонату світу з хокею серед юніорів! Змагання пройдуть в 2018 році в Палаці спорту. До такої грандіозної події у світі спорту міська влада підійшла з усією серйозністю. Так, в одеській мерії відбулася нарада з питань проведення Чемпіонату світу з хокею в нашому місті. Один з головних пунктів — це благоустрій території навколо Палацу спорту, а також облаштування самої будівлі.

Ідею гідно провести світову першість з хокею і показати Одесу, як спортивну столицю України підтримала і обласна влада. Варто відзначити, що Одеса вперше обрана місцем проведення офіційного змагання з хокею з шайбою. Це черговий раз підтверджує той факт, що спорт — це один з основних напрямків, якому приділяє увагу одеський муніципалітет.

Безпечне купання: якість морської води

Якість морської води на пляжах Одеси та  Одеської області відповідає нормативним вимогам, за винятком проб, які відібрано на пляжах Білгород-Дністровського району. Про це свідчать дані  лабораторного контролю, проведеного за минулий тиждень. Забруднені такі місця відпочинку у селищі міського типу Затока — Центральний район, «Центральний пляж»; Сонячний район, база відпочинку «Шовковик» і Лиманський  район, база відпочинку «Кобзар». Про це повідомляє Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України. Тож будьте уважними і бережіть себе

 

Комментарии закрыты