Звернення Президента: виступ у Парламенті

Робота парламенту у четвер розпочалась із щорічного звернення президента Петра Порошенка про зовнішнє і внутрішнє становище України. Виступ тривав понад півтори години, глава держави говорив про безпекову сферу, агресію Росії, антикорупційну діяльність і багато іншого. Подробиці — в сюжеті.

Проект бюджету-2018: Мінфін вніс на розгляд уряду

Дo 15 вeрeсня прoeкт дeржaвнoгo бюджeту будe пoдaний у Вeрхoвну Рaду. Мiнiстeрствo фiнaнсiв Укрaїни рoзрoбилo тa пoдaлo нa рoзгляд Уряду прoeкт дeржaвнoгo бюджeту Укрaїни нa 2018 рiк. Прo цe пoвiдoмив мiнiстр фiнaнсiв Oлeксaндр Дaнилюк. Тaк, зa йoгo слoвaми, oснoвними прioритeтaми бюджeту нa 2018 рiк стaлa oсвiтa, мeдицинa, oбoрoнa i бeзпeкa, сoцiaльнa сфeрa, дeцeнтрaлiзaцiя, пiдтримкa фeрмeрiв, рeмoнт тa будiвництвo дoрiг. “Впeршe бюджeт пoбудoвaний нa oснoвi трирiчнoї рeзoлюцiї – впрoвaджуємo бiльш пeрeдбaчувaну бюджeтну пoлiтику. Як i пeрeдбaчaлoся рeзoлюцiєю, дeфiцит бюджeту змeншився дo 2,4%, a дoхoди зaгaльнoгo фoнду звeдeнoгo бюджeту пeрший рaз пeрeвищили 1 трильйoн гривeнь тa дoсягли 1 трильйoнa 30 мiльярдiв гривeнь”, – нaгoлoсив мiнiстр.

Лікувальні води — на чому стоїть «Жемчужина»

Чергова жемчужина від Кадор Груп знищує цілюще джерело мінеральних вод. Про це заявили у профільному закладі міністерства охорони здоров’я України. Відомство зазначає, що ще у 1992 році було виявлено та підтверджено існування на даній ділянці лікувальних вод. А сьогодні скандально відома забудова за адресою Каманіна, 16а погрожує знищенням унікальним мінеральним водам природного походження. З цього приводу в Одеської міської ради є всі підстави повернути ділянці на Каманіна статус оздоровчих земель в зонінгу міста Одеса; після чого зведення житлового будинку в рамках законодавства стане неможливим. Всі подробиці цієї важливої для всього Одеського регіону новини — в сюжеті моїх колег.

Незаконний обіг зброї: всеукраїнську операцію розпочали з Одеси

Поліція розпочала всеукраїнську операцію щодо протидії незаконному обігу зброї. Про це заявив  перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін. Операція стартувала з Одещини, де в четвер о 5 ранку особовий склад регіональної поліції був піднятий по тривозі. З сьогоднішнього дня та до особливого розпорядження працівники регіонального підрозділу поліції працюватимуть у посиленому режимі несення служби. Далі, у всіх регіонах України буде посилено роботу щодо припинення нелегального обігу зброї, зазначено в повідомленні прес-служба обласного управління Нацполіції.

Кадрові зміни: Чорноморський порт

Скандальні кадрові зміни у Чорноморському порту співпали з Конференцією трудового колективу, яка відбулась 6 вересня. Портовики визнали роботу екс-директора порту Сергія Крижановського, як незадовільну. За попередній і поточний рік — це перша конференція трудового колективу, яка дала можливість портовикам справедливо оцінити роботу керівництва підприємства відповідно до вимог Колективного договору.

Комментарии закрыты